اخبار خودرو

کانسپت ارائه شده برای خودروی Toyota H2

Toyota H2 یک سوپر اسپرت خاص و زیباست که کانسپت هایی از این خودرو ارائه شده است و همین کانسپت ها، نظرات زیادی را به سمت خود جلب می کند. تویوتا سابقه توسعه اتومبیل های اسپرت نمادین را دارد ، هرچند که از چنین وسایل نقلیه سوپراسپرت خود دور شده است. تغییر سبک تولید سوپر اسپرت ها زمانی اتفاق افتاد که تویوتا Supra را برای سال 2020 زنده کرد. این موضوع کاملاً موجب ایجاد جو جدید تویوتا نبود ، بلکه این سازنده خودرو ترفندهای خاص خود را به سیستم تعلیق و پیشرانه اضافه کرده است.

رندرهای خودروی Toyota H2

از زمان اولین حضور تویوتا برای سوپر اسپرت ها، این شرکت تولید خودروی Toyota H2 را تصور کرده است و در مورد نوع بعدی اتومبیل اسپرت تویوتا با نام Toyota H2 می خواهد تولید شود. هنرمندی با نام دیوید گالگو ایده خود را به نام Toyota H2 + Concept ارسال کرده و این ایده خیره کننده است.

Toyota H2

در حال حاضر ، این فقط یک فن رندر است ، اما یک ظاهر طراحی تویوتا را با سایر آثار هنری نورد هماهنگ می کند. خوشبختانه ، این هنرمند برای یافتن الهام خود از خودروی Toyota H2 از تاریخ اتومبیل اسپرت تویوتا استفاده کرده است. گالگو نگاهی به Supra 1998 و 2000GT داشت که هر دو با یک ظاهر طراحی زاویه دار و مدرن تویوتا عرضه شده اند و سرانجام موفق شد تا خودروی Toyota H2 را تولید کند.

اطلاعاتی از رندرهای Toyota H2

این کاپوت طراحی شده طولانی و کم است که با چرخ های بیرون زده از بالای آن دیده می شود. ورق براق موجود در Toyota H2 به شیشه ای شیب دار منتهی می شود که به یک سقوط سقفی تبدیل می گردد  که در یک عرشه کوتاه و اسپویلر متوسط ​​به پایان می رسد. این قسمت از جلو دارای روشنایی باریک و شکیل است در حالی که قسمت عقب دارای طراحی روشنایی قابل توجه است.

Toyota H2

در این طراحی از یک مخزن منحصر به فرد جلوی گلگیر استفاده شده است که در هنگام قرار گرفتن سه قسمت در یک طرح منحصر به فرد – بالای چرخ را در معرض دید قرار می دهد – دو در جلو و دیگری در عقب ، که بین لاستیک های عقب نشسته است، دید بهتری ایجاد می کند. اغلب در خودروی تویوتا H2 ، درایو در مرکز با مسافران و در خارج قرار دارد.

Toyota H2

کانسپت Toyota H2 + یک انتخاب جسورانه و قابل توجه است که مانند تویوتا معادل ویژن کوپه مزدا و سایر موارد آندوست داشتنی به نظر می رسد که به تنظیم طراحی تویوتا H2 کمک می کند و از مدل های بعدی نیز استفاده می کند. متأسفانه ، تویوتا H2 حتی اینطور نیست اما این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم از آن لذت ببریم. طراحی تویوتا سبک تر می شود و شما هرگز نمی دانید خودروساز برای خودروی بعدی چه چیزی را نشان می دهد. برای دیدن روند طراحی و فضای داخلی طراحی شده در رندر تویوتا H2 می توانید به صفحه کالگو در شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.

Toyota H2 یکی از خودروهای جذاب سوپر اسپرت خواهد بود که باید منتظر اخبار جدید از این خودرو باشید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا