اخبار خودرو

برنامه های تویوتا برای هاچ بک تویوتا جی آر یاریس

اگر به یاد بیاورید ، فقط چند هفته پیش تویوتا با یک هاچ بک داغ 257 اسب بخار (192 کیلووات) تعجب دنبا را برانگیخت . به نظر نمی رسد بسیار چشمگیر باشد ، اما این یک تویوتا جی آر یاریس است که با پیشرانه حرفه ای و دیفرانسیل تمام چرخ و وزن فقط 2822 پوند (1.280 کیلوگرم) معرفی شده است . در عصری که اتومبیل های عملکردی به طور فزاینده ای نفخ می شوند ، این یاریس کوچک می تواند یک هاچبک مناسب با لمس زیرکانه و قدرت کافی برای سرگرمی باشد. اروپا از این خودرو لذت خواهد برد و در ژاپن 268 اسب بخار حتی بهتر است. (200 کیلو وات) فقط یک مشکل عمده برای علاقه مندان در آمریکای شمالی وجود دارد – تویوتا آن را به اینجا نمی فرستد.

تویوتا و عدم عرضه Yaris 2020 در آمریکا

این صدای جیر جیر از حساب رسمی توییتر تویوتا به تازگی امروز کاهش یافته است ، و گفتن اینکه توجه ما را به خود جلب کرده است ، یک درک ناچیز است. البته ، ما مجبور شدیم با تویوتا تماس بگیریم تا ببینیم آیا این فقط یک شوخی بی رحمانه است و یا کاملا جدی می باشد امامثل این که تویوتا برنامه ای جدی برای حذف این خودرو از کشور دارد. متأسفانه ، به نظر می رسد که این خبرها در کنار شوخی های بی رحمانه قرار دارند ، زیرا سخنگوی تویوتا به Motor1.com گفت: “هیچ برنامه ای برای آوردن GR Yaris به ایالات متحده وجود ندارد.”

تویوتا جی آر یاریسما مطمئنا تنها کسانی نیستیم که علاقه مند به دیدن آن در هرجایی می باشم. چرا که حضور هاچ بک تویوتا جی آر یاریس می تواند بسیار جدی باشد.  وقتی در 13 ژانویه در مورد آن نوشتیم 470 امضا وجود دارد و ما معتقدیم که علاقه مندان به این خودرو بسیار زیاد هستن. از این مقاله که به صورت زنده پخش می شود ، در کل 15،700 نسخه وجود دارد و در حال رشد است که بنابراین ، بله ، قطعاً علاقه آمریکای شمالی به انتشار تویوتا جی آر یاریس ، قابل توجه است لذا انتظار می رود که این شرکت برای ارائه این خودرو در آمریکا برنامه ریزی دوباره ای داشته باشد.

Toyota GR Yaris

با این حال ، علاقه به طور خودکار به فروش ترجمه منجز نمی شود و ما گمان می کنیم تویوتا این را می داند. این واقعیت نیز وجود دارد که یاری ها که در حال حاضر در نمایندگی های ایالات متحده هستند ، از راه دور مانند آن چه قبلا می پنداشتیم ، نیستند . یاریس مبتنی بر مزدا 2 است ، در حالی که مدل Euro-spec یک سیستم عامل جدید است. به همین ترتیب ، آوردن این خودرو به احتمال زیاد مستلزم انواع آزمایش و گواهینامه برای بازار ایالات متحده است و هزینه اضافی به خودرو اضافه می کند . البته نباید فراموش شود که تویوتا یاریس، برای این که بتواند موفق واقع شود نیاز دارد تا برچسب قیمتی مناسبی را نیز ارائه دهد..

Toyota GR Yarisاین برنامه های خبری و تیزرهای منتشر شده از تویوتا یاریس به خوبی نشان می دهد که تویوتا در حال تغییر رویه خود است و به احتمال زیاد، یاریس جدید را به بازار آمریکا وارد خواهد کرد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا