.................................................... .................................................... ....................................................
اخبار خودرو

مشخصات خودرو تویوتا آوالون 2020

به طور خاص تویوتا دارای سه خودروی چهار در اسپرت است که می توانید در سال 2020 از بین آنها انتخاب کنید: Camry TRD ، Corolla Apex (که در اواخر امسال ارائه می شود) و Avalon TRD. از میان این سه گانه ، تویوتا آوالون 2020 مطمئناً عجیب ترین گزینه برای معالجه TRD است. از آنجا که کراس اوور و SUV به طور کلی مصرف کنندگان را از سدان های بزرگ بیرون می کشند ، Avalon ایمن نیست و فروش ضعیف آن نشان دهنده این امر است. امید تویوتا این است که این اقدام تهاجمی تر ، خریداران را – به ویژه خریداران جوان – به دور از گزینه های سوارکاری ، جلب کند.

تویوتا آوالون

ویژگی های مطرح تویوتا آوالون 2020

تویوتا آوالون TRD ظاهر تهاجمی تر ، تنظیم خاص سیستم تعلیق از بخش مسابقه ای این برند و برخی از درمان های زیبا در داخل دارد. اما این سؤال را ایجاد می کند: آیا Avalon TRD یک سدان ورزشی واقعی است ، یا اینکه فقط لباس مجلسی پوشیده است؟ احتمالاً این یک نظر عمومی نخواهد بود اما Toyota Avalon TRD سخت به نظر می رسد. چرخ های 19 اینچی با رنگ مشکی مات ، قالب بندی بدنه جدید و لهجه قرمز در این خودرو ،آن را به آوالون اسپرت تبدیل می کند. اگر بخواهیم بگوییم ، کوره مانند خلاء بهترین ویژگی آن نیست ، اما باز شدن گسترده با دریچه های جانبی بزرگتر و شکاف مشکی براق جدید کمی بهتر به نظر می رسد.

تویوتا آوالون

نکته بهتر این است که Avalon TRD به نوعی در این کلاس تهاجمی به نظر می رسد ، اما هنوز هم مانند بقیه تریم ها از رشد بالایی برخوردار است. تویوتا آوالون 2021 با توجه به حجم انبوه و مشخصات مجسمه ای آن ، از ویژگی های پر مصرف مانند چراغ های جلو و نوار چراغ عقب با پهنای کامل ، از حضور گسترده ای برخوردار است. قسمت داخلی Avalon TRD به همان اندازه جذاب است. این مدل از چرم برخوردار نیست اما استفاده از دو رنگ سیاه و قرمز تقریباً مناسب است. صندلی های اسپرت نرم و پشتیبان هستند و مارک مناسب TRD در صندوقچه ها قرار گرفته است. برای اولین بار در آوالون ، کمربند ایمنی قرمز دریافت می کنید. حداقل ، Avalon TRD شبیه به یک سدان ورزشی است.

ویژگی های سواری با تویوتا آوالون 2020

تویوتا آوالون TRD سریع نیست. در این خودرو، پیشرانه V6 3.5 لیتری آن – همان پیشرانه ای که در کمری و نسخه پایه Avalon دریافت می کنید – دارای 301 اسب بخار قدرت ​​و 267 پوند فوت گشتاور است. برای خودرویی که 3683 پوند وزن دارد ، مطابق با استانداردهای عملکرد مدرن ، این قدرت به اندازه کافی خوب احساس نمی شود. به عنوان مثال ، کیا استینگر GT با قیمت مناسب ، به کمک دو توربو قدرت 365 اسب بخار تولید می کند و آن ماشین واقعاً سریع احساس می شود.

تویوتا آوالون

Avalon قدرت فوق العاده خوبی هم ندارد. هنگام شروع، تاخیر کمی وجود دارد و در سرعت بزرگراه ، V6 تلاش می کند. ما هر دو را در گیربکس هشت سرعته اتوماتیک مقصر می دانیم – این فقط تنبل است و پاسخ نمی دهد – و این واقعیت که V6 به اسب های اضافی احتیاج دارد را نیز نباید فراموش کنیم.

ویژگی های نه چندان جالب تویوتا آوالون 2020

پیشرانه‌ی چرخ و وزن 3،683 پوندی ، طبق اکثر استانداردها ، یک سدان عملکردی نیست. سیستم تعلیق ثابت در Avalon TRD سخت تر است (در مقایسه با مدل Touring 10 درصد در جلو و 50 درصد در عقب) و حدود نیم اینچ پایین تر است. در حالت Sport ، فرمان بسیار سنگین است – شاید خیلی سنگین – اما به طور کلی پاسخگو است و بازخورد خوبی از جاده می دهد.

تویوتا آوالون

این ماشین واقعاً می توانست از ترمزهای بهتری استفاده کند. باز هم ثابت می شود که وزن Avalon برای دیسک ها و روتورهای نسبتاً ضعیف که از جعبه خارج می شوند ، مسئله ساز است. شما واقعاً باید پای خود را در پدال دفن کنید تا آوالون با سرعت بالایی به عقب برگردد. حتی در اطراف شهر نیز پدال ترمز احساس شل شدن می کند و به نیروی زیادی احتیاج دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا