اخبار خودرو

هوندا سیویک 2021 (Honda Civic 2021) و لیمیتد ادیتشن

از زمان ورود حتی از نخستین بار در سال 2017 به ایالات متحده ،  هوندا سیویک تیپ R به عنوان یکی از بهترین اتومبیل های عملکردی در فروش مورد تحسین قرار گرفته است. هوندا با افزودن این شهرت ، امروز اعلام کرد که هوندا سیویک 2021 در تیپ آر ، نسخه سبک تر و با محوریت اتومبیل های خیابانی به نام Civic Type R Limited Edition است. این خودرو خاص اگرچه طردفاران قابل توجهی دارد اما تنها در 600 نمونه به ایالت متحده عرضه خواهد شد.

همه چیز در مورد 2020 Civic Type R

برای ساخت این ماشین سریعتر از نسخه های دیگر از این خودرو توسط Renault Mégane R.S. Trophy-R ، هوندا وزن اتومبیل را از نوع استاندارد R با چرخ های آلومینیومی جعلی BBS کاهش داد که 18 پوند (8.1 کیلوگرم) را صرفه جویی می کند و باعث کاهش صدا می شود . مجاری بخاری عقب نیز بهینه سازی شده است که برای صرفه جویی در 28 پوند اضافی (12.7 کیلوگرم) این عمل صورت گرفته است . نسخه محدود اروپا همچنین باعث می شود سیستم سرگرمی و تهویه مطبوع پوندهای بیشتری را صرفه جویی کنید . با افزایش توانایی مسیر محدود ، هوندا لاستیک های استاندارد قاره را با لاستیک برچسب میشلن Pilot Sport Cup 2 تعویض کرده است. سرانجام ، این شرکت نوسانات را دوباره به حالت تهاجمی تر اصلاح کرد و فرمان را برای بازخورد اضافی به راننده مجدداً تنظیم کرد.

The 2021 Honda Civic
هوندا سیویک 2021

هوندا علاوه بر ساخت این نوع خاص تر از Type R برای خیابان و پیست ، برای آن تفاوت خاصی با ماشین استاندارد ایجاد کرده است و آن هم رنگ منحصر به فرد Phoenix Yellow است که به Acura Integra Type R برگردانده می شود و همه چیز در آن با خودروی استاندارد فرق می کند. همه 600 نسخه ای که به این کشور می آیند این رنگ خاص را به همراه خواهند داشت و البته در بین آن ها ، یک نسخه مشکی نیز دیده می شود.

Honda Civic 2021 و ویژگی های خاص آن

می دانیم که نسخه محدود اواخر امسال و در پاییز راهی بازار ایالات متحده خواهد شد ، اما هوندا هنوز تأیید قیمت گذاری نکرده است. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این قیمت را بیش از قیمت اولیه 39995 دلار نوع معمولی R سفارش دهد ، اما هنوز قیمت دقیق آن مشخص نشده است. با توجه به کاهش وزن ، سخت افزارهای تجدید نظر شده و رنگ بندی خاص ، مطمئناً Civic Type R Limited Edition یک کالای گرم توسط بیشتر طرفداران سخت گیر این برند است. این که آیا تغییراتی برای جلب نظر نقد کنندگان بدنام ترین مسابقه اتومبیلرانی جهان وجود دارد یا خیر ، هنوز دیده نمی شود.

هوندا سیویک 2021
هوندا سیویک 2021

این خودرو یکی از جذاب ترین هایی است که توسط هوندا ارائه شده و با توجه به تغییراتی که برایآن در طراحی و عملکرد لحاظ شده است، می تواند یک گزینه خاص برای علاقه مندان به سویک و حتی سدان های قدرتی باشد. هوندا برای این سدان خود در سال گذشته قیمت 20 هزار و 505 دلاری را در نظر گرفته بود که قیمتی معقول برای این سطح از تکنولوژی پیش بینی می شود. اگرچه خودروهای رقیب زیبادی برای سیویک وجود دارد اما نام خوش هوندا می تواند تضمین فروش 600 دستگاه ورودی به ایالت متحده باشد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا