اخبار خودرو

نسخه محدود و خاص سوبارو

Subaro تاکنون گرانترین خودرو خود را در حدود دویست و نه دستگاه به فروش رسانده است و سوبارو به عنوان یک خودروساز ژاپنی در تلاش است تا خودروهایی خاص تر تولید کند . اگر به خودروهای ژاپنی علاقه مند باشید ، قطعا برند ژاپنی سوبارو را می شناسید. این برند از زمان های قدیم در صنعت خودرو حضور داشته و هم اکنون قصد رقابت با برندهای بزرگ را دارد .

خودروی ژاپنی و ویژگی های منحصر به فردش

آن دسته از افرادی که به نسخه‌های ویژه دبلیو آر ایکس از سوبارو علاقه‌مند هستند و در چند سال گذشته موفق به خرید آن نشدند، هم اکنون خرید این خودرو در ژاپن و برخی دیگر از کشورها راه اندازی شده است و هر کدام از طرفداران این خودرو می توانند نسخه مورد علاقه خود را خریداری کنند ‌. لازم به ذکر است که سوبارو به عنوان یکی از شرکت‌های ژاپنی همواره خودروهای حرفه‌ای تولید می‌کند و از آنجا که ادیشن های خاص از این برند در تعداد محدود تولید می‌شوند ، لذا امکان فروش آن به تمامی علاقه مندان وجود نخواهد داشت .

خودروی اس در نسخه محدود ، ۲۰۹ در سال جهان پیش و در نمایشگاه اتومبیل دیترویت با علاقه زیادی روبرو شد اما هم اکنون هیجان ها از حضور آن از بین رفته است چرا که خبری از آن ارائه نشد . از آن جا که خودروهای تولید محدود ، هزینه های زیادی را برای تولید کننده به جا می گذارند، لذا خودروهای این سبک قیمت بالایی دارند و برای خرید این خودرو شما نیاز به ۶۳ هزار و ۹۹۵ دلار دارید . گرانترین خودروی ژاپنی که تاکنون در آمریکا فروخته شده است، در حدود ۲۱ هزار دلار هزینه بیمه داشته و یکی از گرانترین خودروهای به فروش رسیده در آمریکا به شمار می رود .

شرایط فروش خودروی Limited Edition Subaro

بر اساس اعلامیه هایی که توسط نمایندگی‌های سوبارا منتشر شده است و همین طور کند و کاو و برخی از نمایندگان مشخص گردید که خودروی سوبارو در نسخه wrx ،هم اکنون در دسترس است و افرادی که واجد شرایط خرید آن هستند می‌توانند برای خرید آن اقدام کنند . هم اکنون با توجه به معاملاتی که صورت گرفته شده است مشخص گردیده که خودروی جدید ارائه شده از سوی سوبارو ، ۶۵ هزار دلار قیمت دارد و شما می توانید با وام و درصد سود ۳.۴۹ درصدی خودروی سوبارو دبلیو آر ایکس را با قیمت ۷۱ هزار دلار خریداری کنید . در نتیجه پرداخت ماهیانه ۱۱۳۱ دلار به مدت ۶۳ ماه شما خودروی سوبارو خود را به طور کامل خریداری کرده اید .

 

به طور کلی استفاده از این وام سبب می‌شود که شما مبلغ ۴ هزار و ۷۰۴ دلار را به عنوان قسط اضافه این خودرو پرداخت کنید . طرفداران سوبارو به خرید این خودرو علاقه زیادی نشان دادند چرا که تنها ۲۰۹ نمونه از آن ارائه خواهد شد . به خاطر وضعیت داغ ماشین و در دسترس بودن محدود این برند ممکن است فروش این خودرو بیشتر از آن چیزی باشد که سوبارو انتظارش را داشته است و قطعا ۲۰۹ نسخه تولیدی ، زودتر از آن چه انتظارش می رود به فروش خواهد رسید .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا