معرفی خودروی سونی (Sony Concept)

کوپه سونی که به واقعیت تبدیل نمی شود. خودروی Vision-S Concept سونی شرکت کنندگان SEMA را در حین نمایش ، به شدت از آن محافظت کرده است. این شرکت هیچ مشکلی در اتومبیل ها ندارد و به زودی شاهد خودروی سونی در حوزه خودروهای الکتریکی خواهیم بود. این یک خبر جدید و جذاب از دنیای تکنولوژی است. «ورود» غول فناوری به بازار رقابت اتومبیلرانی از نظر یک ظاهر طراحی بسیار دور نیست. سدان چهار درب با تکنولوژی پیشرفته می تواند خودروهای دیگری را که هم اکنون در این زمینه ارائه می شود ، صعود کند و این به ما می گوید که این شرکت در هنگام طراحی خودرو آینده ای دارد.

ارائه سونی ویژن کوپه

اما اگر خودروی مفهومی سونی به جای آن یک سدان باشد به حالت کوپه بیاید چه می شود؟ Aksyonov Nikita از Behance به ما رندرهایی را ارائه کرده است که یک ذهنیت در حصوص خودروهای سونی به ما منتقل می کند. این می تواند یک خبر عجیب در حوزه فناوری باشد.  این رندر که به عنوان Vision Coupe نامگذاری شده است ، آنچه را که خودروی سونی می توانست به جای سدان نقره ای EV در نمایشگاه SEMA به نمایش بگذارد را نشان می ده و به نظر بد نیست.

Sony Concept

در حقیقت ، این رندر از خودروی سونی با داشتن کمترین درب و سقف براق نیز بهتر به نظر می رسد. رنگ طلای رنگی شخصیت بیشتری به EV می بخشد ، که می تواند شما را فراموش کند که در واقع این کانسپت دارای 33 سنسور برای تشخیص افراد و اشیاء در خارج و داخل ماشین است. فرض کنید دقیقاً مانند Vision-S مفهوم ، این رودرنگ متضاد را که کاملاً از شیشه ساخته شده ، حفظ کند. از این راه براق تر است ، و احتمالاً می تواند سر به جلوی پلاک هایی مانند تایکان برود.

مقاله‌های مرتبط:

نگاهی به SEMA و اتومبیل سونی

متاسفانه ، خودروی مفهومی سونی آن را به واقعیت تبدیل نخواهد کرد ، چه به صورت سدان و چه به صورت کوپه. همانطور که توسط مدیر پروژه Vision-S ، ایزومی کاوانیشی ، که بخش رباتیک سونی را نیز اداره می کند ، تأیید شده است ، این شرکت قصد ندارد خودروساز شود. این مفهوم “سهم سونی در تکامل اتومبیل ها” است که شرم آور است ، زیرا با صراحت ، ما به عنوان پیشرفت جهان در صنعت خودروهای برقی ، به بیشتر این نمونه های خوش فکر نیاز داریم چرا که این طراحی و این ظاهر یک ایده جدید برای دنیای خودروهاست.

خودروی سونی

به طور کلی عرضه خودروی سونی در نمایشگاه سما باعث شد تا هر فرد نیاز اساسی به طراحی جدیدتر خودروها را حس کند. چرا که سونی ویژن برای بسیاری از افراد نقش یک خودروی جذاب و دلنشین را بازی می کرد. سونی ویژن حتی در نسخه سدانی که به صورت Sony Concept در نمایشگاه عرضه شد نیز بسیار دیدنی به نظر می رسید. این خودرو اگر به واقعیت تبدیل می شد، قطعا می توانست به عنوان یکی از بهترین ها در بازار باشد. سونی ویژن اگرچه به حقیقت تبدیل نشد اما برای بسیاری از افراد یک خوشه امید بود.

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.