اخبار خودرو

شایعاتی در خصوص عرضه لندکروز 2020 با پیشرانه هیبریدی

تویوتا لندکروزری که در حال فروش است و امروز بیش از یک دهه است که با همین طراحی در بازار عرضه شده است . از آن زمان ، با حفظ رقابت بیشتر SUV در میان تعداد فزاینده ای از رقبا، به روزرسانی های زیادی دریافت کرده است. فروش لندکروز حتی لندکروز 2020 حتی از مقدار قابل توجهی برخوردار است. با این حال ، این بدان معنا نیست که تویوتا در حال آماده سازی جایگزینی برای آن نیست. یک گزارش جدید از BestCarWeb.jp حاوی اطلاعات جزیی در مورد نسل بعدی لندکروز 2020 ، از جمله اولین نمونه از موتور ترکیبی جدید برای این خودرو است .

Toyota چه کارهایی را انجام می دهد؟

در خصوص این که این شرکت برای لندکروز قرار است چه نوع از پیشرانه ترکیبی را ارائه دهد، هم چنان مشخص نیست و اطلاعاتی در این خصوص ارائه نشده است. در اوایل ماه جاری ، گزارشی اعلام کرد که خودروساز می تواند پلاک نام Venza را برای یک خودروی هیبریدی خالص احیا کند و در عین حال ، نسل بعدی Sienna را نیز هیبریدی خواهد کرد اما BestCarWeb.jp یک قدم جلوتر می رود و می گوید لندکروزر از پیشرانه هیبریدی با موتور 3.5 لیتری V6 استفاده می کند که 295 اسب بخار (220 کیلووات) و 262 پوند فوت (356 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این خودرو جایگزین فعلی لندکروزر 4.6 لیتری V8 است که در ایالات متحده موجود نیست و 313 اسب بخار (234 کیلو وات) و 339 نیوتن متر (460 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.

Toyota Land Cruiser

هنوز مشخص نیست که آیا پیشرانه 5.7 لیتری موجود در ایالات متحده آمریکا برای لندکروزر 2020 ارائه خواهد شد یا خیر. اگر این نسخه نیز عرضه نشود، نمی تواند مشکلی ایجاد کند چرا که طرفداران این نمونه قابل توجه هستند .

وضعیت Toyota Land Cruiser جدید چگونه خواهد بود؟

در این نشریه آمده است که لندکروزر نسل بعدی پلت فرم TNGA تویوتا را اتخاذ خواهد کرد که این پلنفرم زیر بسیاری از جدیدترین مدل های تویوتا قرار دارد. این ساختار نه تنها ساختار نردبان كروزر را حفظ می كند ، بلكه سكوی جدیدی را طی خواهد کرد که به كاهش وزن نیز كمك می كند و باعث كاهش قدرت می شود. Gone یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته اتوماتیک قدیمی خواهد بود که جایگزین CVT و تمام وقت چهار چرخ می شود. تویوتا لند کروز 2020 نسل بعدی ظاهر جدیدی را نیز دریافت می کند ، اگرچه داستان BestCarWeb.jp نشان می دهد که این یک تغییر طراحی تکاملی خواهد بود .

لندکروز 2020

همچنین یک جلو پنجره مشبک ذوزنقه ای شبیه به سایر وسایل نقلیه اخیر تویوتا  در لندکروز 2020 عرضه خواهد شد. خودی ، برای نسخه های متفاوت از لندکروز، دو یا سه ردیف صندلی وجود خواهد داشت. انتظار می رود مجموعه کامل تویوتا از امکانات و ویژگی های ایمنی در نسل بعدی Cruiser نیز استفاده کند . BestCarWeb.jp می گوید ما تابستان جدید لندکروزر را خواهیم دید که به زودی با توجه به ویژگی های جذاب خود به بازار عرضه خواهد شد و دارای پیشرانه هیبریدی است . تویوتا می تواند SUV بزرگ خود یعنی تویوتا لندکروز را نیز در زیر بسته های محکم نگه دارد. در هر صورت این خودرو با این ابهت سزاوار طراحی مجدد است ، حتی اگر فروش آن روند صعودی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا