اخبار خودرو

تصاویری جدید از خودرو رنو تالیانت اقتصادی

رنو تالیانت پیش از این به عنوان نسخه رومانیایی و با آرم داچیا با عنوان لوگان نسل جدید معرفی می شد که هم اکنون معادل رنو برای بازارهای منتخب با رنو تالیانت انتخاب شده است. داچیا لوگان اقتصادی اکنون در نسل سوم خود قرار دارد و بار دیگر شرکت مادر رنو نشان خود را بر روی سدان مبانی اصولی می زند تا آن را در بازارهایی که معادل داچیا در آن موجود نیست بفروشد. این مدل جدید در ترکیه رونمایی شد و نام جدید – Taliant – را جایگزین Symbol کرد که این شرکت از سال 1999 و به عنوان یک نسل دوم سدان کلیو از آن استفاده می کند.

رنو تالیانت

نسخه اصلاح شده رنو لوگان!

رنو تالینن نباید با تالیا (نامی که در برخی بازارها برای Symbol استفاده می شود) یا تالیسمان بزرگتر و شیک اشتباه گرفته شود چرا که رنو تالیانت جدید اساساً یک لوگان اصلاح شده است. با این حال ، متوجه خواهید شد که چراغ های جلو و عقب طراحی متفاوتی دارند زیرا با مدل های فعلی آرم رنو مطابقت دارند. شاید واضح ترین تغییر در قسمت پشتی باشد که چراغ های عقب C شکل به درب صندوق عقب کشیده می شوند.

2021 Renault Taliant

رنو در طراحی جلوپنجره جلو نیز اصلاحاتی انجام داده است تا ظاهری شبیه به کلیو داشته باشد که با خوشه های تغییر شکل چراغ جلوی آن بیشتر برجسته می شود. یک طرح دو رنگ آلیاژی چرخ آن را از داچیا لوگان جدا می کند و این در مورد تغییرات خارجی نیز اتفاق افتاده است. به طور کلی ، ما ظاهر Taliant را به نمونه رومانیایی آن ترجیح می دهیم اما این موضوع سلیقه ای است و ممکن است که در هر شخص متفاوت و منحصر به فرد باشد!

برخی ویژگی های رنو تالیانت

تصاویر داخلی از رنو تالیانت ارائه نشده است گرچه بعید است که از ماشین اهدا کننده توسط داچیا، دور شود. این باید جادارترین مدل در کلاس خود باشد ، نه اینکه به هر حال اکنون که کراس اوورها و SUV ها کار خود را انجام داده اند ، سدان های زیادی در بخش B باقی مانده است. جزئیات مربوط به آنچه در زیر کاپوت خودرو است ارائه نشده است ، اما ما انتظار موتورهای سه سیلندر و بدون دیزل را داریم. پیشرانه های تنفس طبیعی و توربوشارژ احتمالاً در حال تولید هستند و تا 100 اسب بخار نیرو می گیرند.طراحی داخلی رنو لوگان را در ادامه می توانید مشاهده کنید:

طراحی داخلی رنو لوگان

بسته به موتور ، رنو تالیانت احتمالاً با جعبه دنده شش سرعته دستی و گیربکس متغیر پیوسته یا همان CVT ارائه می شود. یک موتور دوگانه سوز با قبول گاز مایع (LPG) برای لوگان در دسترس است و آن را به صرفه ترین پیشرانه این گروه تبدیل می کند و جایگزینی غیرمستقیم چهار سیلندر 1.5 لیتری dCi می شود. رنو ترکیه،  Taliant را تا اواسط سال 2021 به فروش می رساند. در همین حال ، تصاویر جاسوسی نشان داده است که داچیا لوگان را به یک واگن شبه ناهموار تبدیل خواهد کرد که به طور بالقوه پسوند “Stepway” را حمل می کند. پیش بینی می شود این خودرو در سال 2022 وارد بازار شود و جایگزین واگن MCV لوگان و مینی ون Lodgy شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا