اخبار خودرو

رندرهایی جدید خودرو رنج روور الکتریکی

صحبت ها در مورد یک رنج روور تمام برقی همان سال گذشته آغاز شد ، که گمانه زنی ها پس از ثبت ثبت اختراع برای نام Road Rover مشخص شد. این گزارش خیلی دور از ذهن نبود ، از آنجا که جگوار و لندرور هر دو در افزودن موتورهای الکتریکی در اتومبیل خود مشغول بودند – یک فشار همزمان به سمت تولید خودروهای برقی و تولید گازهای گلخانه ای کمتر وجود داشت. به طور کلی تمام شرکت های تولید خودرو، به فکر این هستند که میزان تولید گازهای گلخانه ای را کاهش دهند تا یک خودروی مناسب شهری بسازند و با قوانین اروپا نیز بتوانند کنار بیایند.

خودروی جدید و برقی از لند روور

در حالی که اوایل سال جاری اولین مدل اواخر سال 2021 برای مدلهای کاملاً برقی گزارش شده بود ، گزارش جدیدی از Autocar انگلیس خلاف این را می گوید. طبق این نشریه ، که رونوشت تماس کنفرانسی بین JLR و سرمایه گذاران آن را به دست آورده است ، مدیر مالی شرکت آدریان ماردل گفت که Range Rover EV و Jaguar XJ الکتریکی در ماه های اکتبر و نوامبر رونمایی می شوند. این برخلاف گزارش های قبلی در مورد اولین حضور در سال 2021 است. البته این اتفاق ها در حالی به وقوع پیوسته است که برنامه های این شرکت برای عرضه رنج روور الکتریکی، در ماه های آگوست و سپتامبر به تاخیر افتاده بود.

رنج روور الکتریکی

علت تاخیر کاملاً واضح است – بیماری همه گیر ویروس کرونا. این تاخیر به کار مهندسی و تولید مربوط نمی شد ، از آنجا که در حین قفل کردن ، عملیات با مشکل روبرو نبود، لذا نمی توان تاخیر را به دوش مهندسان این شرکت انداخت و معتقد بود که این تاخیر بر عهده آنان است. به گفته مردل ، بیشتر این تاخیر به دلیل کاهش هزینه های استخدام شده توسط این شرکت بوده است.

تاخیر عرضه رنج روور الکتریکی

جگوار XJ و Range Rover EV (که ممکن است نام جدیدی به خود بگیرند) براساس پلتفرم کاملاً جدید MLA جگوار ساخته خواهند شد. این یعنی شما یک خودرویی با طراحی و پلتفرم جدید را دریافت خواهید کرد که کاملا عجیب است. اعتقاد بر این است که Range Rover الکتریکی از خواهر و برادر خود از مصرف سوخت پایین تر خواهد بود و به نوعی بیشتر شبیه یک واگن است تا SUV که این خبری خوب برای افرادی می باشد که به این سبک از خودروها علاقه مندند. رندرهایی از خودروی جدید رنج روور الکتریکی توسط موتور 1 ارائه شده است که تصاویر آن را می توانید در این مقاله دنبال کنید.

Range Rover EV

این رندر ها با توجه به پلتفرم جدید جگوار شکل گرفته اند و تا حدی از تصاویر ارائه شده توسط این برند ، اینکه این گزارش صحت داشته باشد یا نه ، چند ماه دیگر با نزدیک شدن به ماه اکتبر خواهیم فهمید. تا زمان عرضه این خودرو، امیدواریم تصاویر جاسوسی و اطلاعاتی از آن فاش گردد تا پاسخگوی حس کنجکاوی ما باشد. پس باید تا زمان عرضه این خودرو از رنج روو صبر داشته باشیم تا ببینیم که چه چیزی به وقوع می پیوندد. تا آن زمان می توانید اخبار را از وبسایت ما دنبال کنید.

Range Rover EV

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا