شرایط فروش ایران خودرو در 28 اردیبهشت 98

شرایط فروش ایران خودرو در 28 اردیبهشت 98 اعلام شد. شرکت ایران خودرو در راستای تثبیت قیمت ها و کنترل بازار خودروهای سمند ال ایکس و پژو پارس سال را به صورت فروش فوری به بازار عرضه می کند.

گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه طرح های فروش فوری محصولات خود و با هدف ثابت نگه داشتن قیمت ها و کنترل بازار خودروهای سمند ال ایکس را با قیمت 66 میلیون و 771 هزار و 400 تومان و پژو پارس سال را با قیمت 78 میلیون و 8 هزار و 400 تومان به صورت فروش فوری به بازار عرضه می کند. متقاضیان این خودروها می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 28 اردیبهشت 98 در این طرح شرکت کرده و خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند. این طرح فروش فوری تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و موعد تحویل این خودروها نیز 30 روزه خواهد بود. در ادامه جزئیات شرایط فروش ایران خودرو در 28 اردیبهشت 98 را مشاهده می کنید:

شرایط فروش ایران خودرو – 28 اردیبهشت 98

قیمت این خودرو بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

نوع خودروکد کلاسرنگ‌ های قابل عرضهقیمتموعده تحویل
سمند ال ایکس بنزینی سال با کیسه هوای راننده و سرنشین، رینگ فولادی، یورو 4 بهینه29346سفید، مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک66 میلیون و 771 هزار و 400 تومان30 روزه
پژو پارس سال با ترمز ضدقفل، ایموبلایز، کیسه هوای راننده و سرنشین،غربیلک فرمان طرح جدید و یورو 4 بهینه28232سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری متالیک و آبی رویال78 میلیون و 8 هزار و 400 تومان30روزه

 

قواعد و ضوابط مهم جهت ثبت نام فروش فوری ایران خودرو:

  1. ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
  2. کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
  3. در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکان پذیر می باشد.
  4. امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره
    مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نمی باشد.
  5. امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال می باشد.
  6. ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت https://esale.ikco.ir امکان پذیر خواهد بود
منبع صائین کالا نیوز
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید