اخبار خودرو

تخفیفات عرضه شده برای فورد موستانگ (Ford Mustang)

فورد موستانگ از اصلی ترین خودروهای حرفه ای شرکت خودروسازی فورد شناخته می شود که در کشور آمریکا فروش قابل توجهی را کسب کرده است اما نکته ای که در خصوص فورد وجود دارد این است که اگر همچنان این خودرو به عنوان قهرمان اصلی در صحنه های اتومبیل های عضلانی باشد اما هنوز هم به رکورد بازار فروش در سال ۲۰۱۹ دست نیافته است و این موضوع سبب شده که شرکت فورد به فکر راه چاره باشد .

شرایط تخفیفی Ford

این موضوع سبب شده تا انگیزه‌ای برای مجموعه جدید اتومبیل های پونی ایجاد شود تا مردم از آن پرده بردارند و بتوانند فروش خوبی را برای فورد موستانگ ایجاد کنند . فورد موستانگ از ابتدای تولید توجه های زیادی را به سمت خود جلب کرده است اما هم اکنون افت قابل توجهی در فروش آن دیده می‌شود که این موضوع را می‌توان به دلیل حضور کره‌ای‌ها در صنعت خودرو دانست چرا که آنها رشد روز افزون و قابل توجهی در عرصه خودرو داشتند و همین موضوع شرکت های قدیمی خودروساز را دچار مشکل کرده است .

بر اساس گزارش‌ها دریافت شده که دلالان طیف وسیعی از تخفیف ها را برای فورد‌موستانگ ارائه می‌دهند که در مجموع بسته تخفیفی تر و تمیز آن به قیمت ۴ هزار و ۲۵۰ دلار در می آید . با توجه به گزارش‌های اخیر می‌توان دریافت که فورد یادداشتی برای دلالان ارسال کرده است که طیف وسیعی از تخفیف‌ها را به آنها بیان می‌کند . اگر این دلالان بتوانند یک بسته تر و تمیز خود را به فروش برسانند در مجموع می‌توانند مزایای ۴۲۵۰ دلاری دریافت کنند .
فروش هر موستانگ برای هر کدام ، تخفیف هزار دلاری را به دنبال خواهد داشت و اتومبیل فروش هایی که بیش از شصت و یک روز بتوانند یک خودروی موستانگ بفروشند می توانند ۷۵۰ دلار دیگر تخفیف دریافت کنند . این موضوع برای فروشندگان اکوبوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که در حال حاضر تخفیف ۱۵۰۰ دلاری از شرکت فورد دریافت کردند .

تخفیفات نسخه اکوبوست برای Mustang

در مجموع تخفیف اکوبوست برابر با ۳ هزار و ۲۵۰ دلار است که بر برای مدل پایه اعمال می‌شود و قیمت ورود آن به دنیای فروش ۲۳ هزار و ۴۲۰ دلار خواهد بود . اگر نسخه پرمیوم اکوبوست را انتخاب کنید تخفیف ۳۵۰۰ دلاری برای آن اضافه می گردد . البته این تخفیف بدون احتساب انگیزه ۶۱ روزهای ۷۵۰ دلاری در نظر گرفته شده است . در مجموع بالاترین تخفیف که می‌توان برای فورد موستانگ دریافت کرد ۴ هزار و ۲۵۰ دلار است . اگر تنها نسخه ۸ سیلندر زمستان را برای فروش داشته باشید ، تنها ۲۷۵۰ دلار برای شما تخفیف در دسترس خواهد بود که در هنگام همراهی در ۶۱ روز با جایزه ارائه می شود .

این معاملات تا ۱۳ نوامبر احتمال اجرا دارد و فورد می تواند برنامه حتی بزرگتر برای تعطیلات جمعه سیاه داشته باشد . با این وجود این معاملات به طرز قابل توجهی از سال گذشته بهتر شده و ما شکی نداریم که آمار فروش محصولات مستانگ در ذهن مدیران این موضوع را ایجاد کرده است . آمارهای اخیر تا سپتامبر ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که میزان فروش موستانگ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۲.۳ درصد کاهش داشته است . فروشندگی کامارو حتی از این مورد بدتر است اما دوج چلنجر با افزایش فروش روبرو بوده و افزایش فروش ۲۱ درصد برای آن اعلام شده است . فروش موستانگ در سه ماهه سوم با خط تخفیفاتی همراه شده تا بتواند مزایای بهتر و فروش بیشتری را به ارمغان بیاورد .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا