اخبار خودرو

خودرو پورشه 911 خود را با اثر انگشت اختصاصی سفارش دهید.

مشتریان خودرو پورشه از همان روزهای اولیه آزادی شخصی سازی اتومبیل های خود را داشتند ، زیرا شخصی در سالهای دهه 1950 اقدام به سفارش 356 فروخته شده کرد.  اما این در حالی نبود که اواخر دهه 1970 وقتی درخواست های ویژه خریداران به یک موضوع رسمی تبدیل شد و این برنامه شخصی سازی سرانجام در سال 1986 نامگذاری شد و از آن سال امکان شخصی سازی پورشه فراهم گردید . هم اکنون ویژگی جالبی برای خودرو پورشه 911 فراهم شده است که قطعا این ویژگی یکی از جذابیت ها برای این شرکت آمریکایی است .

اثر انگشت بر روی کاپوت!

اکنون ما آن را به عنوان Manufaktur Porsche Exclusive می شناسیم و از طریق این بخش ویژه می توانید یک Panamera Sport Turismo بنفش را با تهویه هوا مطابق در داخل بسازید. اکنون افراد متخصص ماهر از Zuffenhausen با معرفی گزینه اثر انگشت برای 911 ، برنامه شخصی سازی را به سطح کاملاً جدیدی می رسانند. به منظور ایجاد یک 911 واقعی شخصی ، اثر انگشت شما می تواند با استفاده از یک روش چاپ مستقیم تهیه شده توسط پورشه ، به گرافیکی روی کاپوت خودرو تبدیل شود. در ابتدا ، این گزینه محدود به هود است اما در نهایت در مناطق دیگر نیز ارائه می شود و لزوماً نیازی به انتخاب اثر انگشت نخواهید داشت زیرا سایر طرح های خاص مشتری نیز ارائه می شود.

پورشه 911

شركت مجبور است هود را برداشته و سپس بیومتریک صاحب آن توسط یك روبات روی تابلو بدنه اعمال شود که با یك روپوش واضح كه بعداً اضافه شده است و سپس این كاپوت به صورت براق ، جلا می یابد تا از بهترین کیفیت اطمینان حاصل شود. پس از آن ، کاپوت به اتومبیل برمی گردد و چیزی در امتداد خطوط پورشه 911 به تصویر کشیده می شود. قطعا اگر فردی به خودروها علاقه مند باشد ، قطعا یک خودروی شخصی سازی شده می تواند بهترین گزینه باشد .

نگاهی به خودرو پورشه 911 اختصاصی

“اصل عملیات شبیه به چاپگر جوهر افشان است: با استفاده از یک سر چاپ ، رنگ به اجزای سه بعدی بطور خودکار و بدون اضافه کاری عملیات پردازش اعمال می شود. کریستین ویل ، معاون تولید رئیس جمهور در پورشه AG توضیح می دهد: “توانایی کنترل نازل ها به صورت جداگانه امکان استفاده هدفمند از هر قطره رنگ را فراهم می کند.” ‘این پیچیدگی به دلیل ضرورت هماهنگی سه فناوری است: فناوری ربات (کنترل ، سنسور ، برنامه نویسی) ، فناوری کاربرد (سر چاپ ، استفاده از گرافیک) و فناوری رنگ (فرآیند کاربرد ، رنگ).”

 

Porsche Will Put Your Fingerprint

Porsche Exclusive Manufaktur از ماه آینده درخواست های مشتریان را برای طراحی اثر انگشت آغاز می کند و از 7500 یورو (حدود 8،150 یورو با نرخ ارز فعلی) در آلمان این شخصی سازی را قیمت گذاری کرده است ! این رقم کمی بالاست. این ممکن است به نظر بی نظیر باشد – و احتمالاً چنین است – اما پورشه با گفتن چاپ مستقیم ، تقاضا را توجیه می کند و این نوع از خودرو با این سبک از شخصی سازی از نظر ظاهری و احساس نسبت به رنگ معمول برتری دارد. باید منتظر ماند و دید که برنامه بعدی پورشه چه خواهد بود .

منبع
motor1
برچسب ها
Porsche Porsche 911 Porsche Will Put Your Fingerprint اثر انگشت بر روی کاپوت پورشه پورشه 911 پورشه با اثر انگشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن