اخبار خودرو

عکس های جدید و خاص از پورشه تایکان (Porsche Taycan)

پورشه تایکان را به خاطر دارید؟ با این همه صحبت در مورد Mustang Mach-E و واسط های تسلا Cybertruck ، واقعاً کمی سورئال پذیرانه کردن Taycan به عنوان خبر ، قدیمی است . با وجود قدیمی بودن این مورد که فقط سه ماه پیش در دنیای سریع اتومبیل اتفاق افتاده است ، چنین قاب زمانی می تواند تاریخ باستانی برای آشکار شدن اتومبیل های جدید عادی باشد. اما تایکان ستون های علاقه مندان به اتومبیل در سراسر جهان را به عنوان اولین ماشین تمام الکتریکی با کارایی بالا از اشتوتگارت را  لرزاند. چنین دستگاهی حتی طبیعی نیست.

تصاویری جدید از Porsche Taycan

شاید به همین دلیل باشد که پورشه در اوایل امروز برخی از عکسهای جالب Taycan را در صفحه فیس بوک خود قرار داد و یک زوج از مدل های توربو را با برخی از ویژگی های جذاب به نمایش گذاشت. توجه داشته باشید ، این ویژگی های جدید نیستند – Taycan فقط سه ماه است که با صدای بلند فریاد می زند ، بنابراین تمام ماشین جدید است – اما آنها به ما یادآوری می کنند که این ابرخودرو الکتریکی بسیار خوب به نظر می رسد.

پورشه تایکان

به طور خاص ، شما در حال نگاه کردن به Taycans متناسب با بسته بندی Carbon SportDesign هستید . این خودرو یک نسخه خارجی است که فیبر کربن را به جبهه جلویی ، دامن های جانبی و یک دیفیوزر مخصوص عقب اضافه می کند که به طور طبیعی در نهایت در فیبر کربن به پایان رسیده است. Taycan نقره ای همچنین چرخ های 21 اینچی Taycan اختصاصی را استفاده می کند که حدس می زنید آن همان ایروبیک های فیبر کربن هستند . این ویژگی ها تنها بخش کوچکی از مجموعه گزینه هایی هستند که می توانند هزینه Taycan Turbo S را فراتر از 200000 دلار ببرد.

ویژگی های جذاب خودروی الکتریکی Porsche

این مبلغ ناچیز نیست ، اما توربو S در 2.6 ثانیه به 60 مایل در ساعت می رسد و حدود 250 مایل را در بردارد. در مقایسه با دی وی دی های فورد و تسلا که در حال حاضر بر اخبار روز جهانی الکتریکی مسلط هستند ، Mach-E نمی تواند امیدوار باشد عملکرد خط مستقیم تایکان را لمس کند و تا زمانی که ما از فرمان فورد عقب نمانیم ، فرض خواهیم کرد که کراس اوور نمی تواند در گوشه و کنار با Taycan رقابت کند.

Porsche Taycan

Mach-E هرچند در دفترچه راهنما بسیار آسان تر است – هزینه آن کمتر از نصف در GT است – اما پس از آن دوباره Cybertruck دیوانه کننده تسلا است و با زمان 0-60 از 2.9 ثانیه ، کامیون علمی تخیلی حداقل در جاده های مستقیم با پورشه رقابت بسیار مطلوبی دارد. در این مرحله ، دو چیز برای یقین است. نیروی برق کاملاً سهم آینده است و با پیشرفت فناوری ، چه کسی می داند از چه زمان جدیدی می توان از سه ماه صحبت کرد . باید منتظر ماند و دید که این خودروی الکتریکی از پورشه چگونه می تواند به عنوان یکی از جذاب ترین ها در بازار معرفی گردد . تایکان به طور قطع یکی از خودرو های سگفت انگیز تولید سده توسط شرکت پورشه است .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا