اخبار خودرو

فناوری جدید در پورشه تایکان (Porsche Taycan)

تایکان یکی از خودروهای حرفه ای پورشه به شمار می‌رود که شما با تایکان می توانید ۴۵۱ کیلومتر را در مقیاس ۰ تا ۶۰ WLTp طی کنید و مسافت صفر تا ۱۰۰ را می توان تنها در ۲.۶ ثانیه طی کرد . مدت زمان شارژ خودرو در ۲۲.۵ دقیقه خواهد بود .

سیستم های حرفه ای در Porsche Taycan Turbo S

برای پر کردن از ۵ تا ۸۰ درصد بهتر پورشه از عملکرد تکرار شونده خود دفاع کرده است و اجازه می دهد تا چند بار سریع بدون استفاده توسط اتومبیل اجرا شود . مطمئناً عملکرد تکرار نویسی توسط رئیس دایملر نیز تنظیم شده است و او در این خصوص اعتراف می‌کند. قطعا تا به امروز دیده اید که رقابت بین تسلا و پورشه وجود دارد اما ممکن است در حال حاضر از بین رفته باشد اما خودروساز مارک آلمانی هنوز در حال ارائه یک خودروی حرفه ای تمام الکتریکی است که به عنوان اولین و آخرین خودروی آن نخواهد بود .

 

ایندیگو آلبرت رئیس توسعه شاسی پورشه تایکان در گفت و گو با با رسانه‌ها گفته است که راننده قبل از اینکه سرعت اتومبیل را کاهش دهد ، خودرو متوجه می شود .همچنین در ادامه صحبت هایش رئیس توسعه شاسی گفته است که یکی از مهمترین اهداف این شرکت توسعه تکرارپذیری است . شما می توانید تا زمانی که دوست دارید این کار را انجام دهید اما بیش از ۱۰ بار می‌گوییم و دریافتیم که بیشتر راننده حد مجاز می باشد اما پس از انجام ۲۰ یا ۲۵ کنترل پرتاب تا سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت مطمئنا شما به عنوان راننده خسته خواهید شد .

حماسه Porsche Taycan Turbo S

پورشه در خصوص حماسه تایکان گفته است که اکسل شتاب پورشه تایکان توربو تحت تأثیر قرار گرفته است و می‌تواند در شتاب صفر تا صد و شصت و دو ، شما سرعت بالاتری را در پورشه مشاهده کنید . همچنین دامنه افزایش دور موتور بیشتر شده است .  به نظر می‌رسد کسانی که منتظر خرید تایکان هستند باید تا زمان عرضه این خودرو فعالیت های متنوعی با خودرو انجام دهند تا بتوانند به هنگام بهره گرفتن از این سوپرکار ای وی یا الکتریکی چندین بار شتاب صفر تا صد سریع را تجربه کنند . اگر در خصوص پورشه تایکان سوالی برای شما به وجود آمده است، باید منتظر بمانید تا این خودرو عرضه شود و پاسخگوی تمام سوالات شما خواهد بود. پورشه بر روی این خودروی خود بسیار سرمایه گذاری کرده است و امید وار است که رقابت خوبی با تسلا داشته باشد .

البته به این منظور زمان زیادی باقی نمانده است چرا که تولید تایکان در ماه گذشته آغاز گشته و به زودی به بازار عرضه خواهد شد . پورش به شماره‌های عملکرد تکرارش افتخار بسیاری کرده است . این شرکت خاطرنشان می‌کند که احتمالا می‌تواند حتی سریعتر و اطراف نوربرگ رینگ برسد . همچنین تاکید کرده است که مشتریان می توانند آن زمان، تنظیم ضبط و مشخصات تولیدی تایکان را انجام دهند . به طور کلی اگر به سرعت علاقه دارید و در عین حال طرفدار محیط زیست هستید، بهتر است به خرید تایکان‌ فکر کنید . تایکان‌ می تواند یک گزینه حرفه ای برای شما باشد .

 

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا