اخبار خودرو

ویژگی های خودرو پورشه تایکان توربو S

Taycan کمتر از یک سال پیش به مردم معرفی شد و اواخر سال 2019 به بازار عرضه شد ، بنابراین شاید تعجب نکنید که چه چیزی ممکن است تا سبب تغییر پورشه شود تا یک نسخه مطبوعاتی تمام عیار را ضمانت کند؟ باید بگوییم که سوئیچ پورشه تایکان توربو s مدل 2021 با مجموعه ای از بروزرسانی ها از نظر عملکرد ، فناوری و ظاهر به بازار عرضه می شود.

ویژگی های پورشه تایکان توربو s

مهمتر از همه و پیش از همه ، اگر به دنبال پورشه تایکان توربو s پیشرفته باشید باید بدانید که 0 تا 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت) تنها 9.6 ثانیه طول می کشد به شرط اینکه سیستم کنترل حرفه ای روشن شود. این پیشرفت 0.2 ثانیه نسبت به Taycan Turbo S سال گذشته اتفاق افتاده است. عملکرد سریع در اسپرینت نیز به طور واضح بر زمان چهارم مایل نیز تأثیر مثبت داشته است ، که اکنون 10.7 ثانیه یا یک دهم ثانیه کمتر از گذشته است.

پورشه تایکان توربو s

پورشه تایکان 2021 به صورت اختیاری با یک صفحه نمایش رنگی پیش ساخته ارائه می شود که می تواند برای نمایش یک صفحه نمایش ناوبری ، برد با پیشرانه الکتریکی و پیش مجموعه های اضافی انتخاب شده توسط راننده پیکربندی شود. این صفحه به سه بخش تقسیم می شود که صفحه اصلی و صفحه نمایش با یک منطقه محتوای موقت قابل تنظیم است که می تواند تماس ها یا دستورات کنترل صوتی را به همراه داشته باشد .

پورشه تایکان توربو s

انتقال به 2021MY همراه با یک شارژر پردازنده 22 کیلووات اختیاری است که مدت زمان لازم برای شارژ شدن باتری را در مقایسه با شارژر استاندارد 11 کیلووات کاهش می دهد. پورشه همچنین با محدود کردن ظرفیت شارژ در حدود 200 کیلو وات ، عملکرد جدیدی را برای شارژ باتری با برد بالاتر ارائه می دهد.

به روز رسانی های پورشه تایکان توربو s

پشتیبانی از بروزرسانی های بیش از حد به پورشه تایکان توربو s این امکان را می دهد تا آنچه را که به عنوان توابع تقاضا نامیده می شود ، ارائه دهد. اینها اساساً ویژگیهای اختیاری دارند که صاحبان پورشه تایکان توربو s می توانند به صورت ماهانه و اشتراکی دریافت کنند ، از جمله Active Lane Keep Assist که 19.50 یورو در آلمان هزینه دارد. بدیهی است که مشتریان به ترتیب می توانند با هزینه یک بار 808.10 یورو و 398.69 یورو به طور دائم این موارد را داشته باشند. Power Steering Plus همچنین به عنوان یک تابع در دسترس است ، اما این محصول منحصراً به عنوان گزینه خرید با قیمت 320.71 یورو ارائه می شود.

پورشه تایکان توربو s

پورشه از اواسط ماه سپتامبر سفارشات برای پورشه تایکان 2021 را آغاز می کند و فروشندگان یک ماه بعد آنها را در نمایشگاه ها می بینند. از جمله تغییراتی که برای پورشه تایکان توربو s ایجاد شده است می توان به رادیو دیجیتالی استاندارد در آن اشاره کرد. البته که پورشه تایکان با یک بسته طراحی اختیاری با نام کربن اسپورت در دسترس خواهد بود و برای مدل پورشه تایکان در سال 2021، هفت رنگ متنوع ارائه شده است که از این رنگ ها می توان به Ice Grey Metallic، Cafe Beige Metallic، Mahogany Metallic، Chalk، Neptune Blue، Cherry فلزی ، و منجمد فلزی اشاره کرد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا