اخبار خودرو

رنگ آبی خاص خودرو پورشه پانامرا (Porsche Panamera)

پورشه از شرکت های خودروسازی حرفه ای در زمینه تولید نمونه های خاص است که در این جا به بررسی جدیدترین و خاص ترین نسخه از خودروهای این شرکت یعنی پورشه پانامرا 2021 با رنگ آبی خاصش می پردازیم . لازم به ذکر است که طراحی این نمونه بسیار ویژه است . Porsche Exclusive Manufaktur آرایه ای بی پایان از گزینه های شخصی سازی را برای محصولات خودروسازی پورشه ارائه می دهد. در یک پست جدید در فیس بوک ، این بخش Panamera Turbo S E-Hybrid را نشان می دهد که چرخ های 21 اینچی را با یک لایه فلزی Night Blue که مطابق با بدنه خودرو است ، می پوشاند. این ویژگی برای یک خودروی شخصی سازی شده می تواند خاص تر از همیشه باشد .

چرخ های آبی پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid

چرخ های آبی تیره با الگوی گفتاری V شکل به اندازه کافی جذاب هستند ، اما در پشت آنها ترمزهای متقاطع کربن-سرامیکی و با کالیپرهای سبز روشن قرار دارند. دسته کوچک رینگ جاز رنگی فوق العاده به نظر می رسد. چرخ های آبی در نظر گرفته شده برای پورشه پانامرا به خوبی می تواند قدرت و حس خوب این خودرو را به افراد منتقل کند. این خودروی هیبریدی به اندازه کافی جذاب است اما هم اکنون با این نوع از شخصی سازی ها ، خاص تر از همیشه شده است .

Porsche Panameraعلاوه بر چرخ ها ، نسخه پورشه پانامرا  Turbo S E-Hybrid دارای بسته SportDesign است که شامل نمای داخلی اصلاح شده ، قسمت های اصلاح شده جانبی و طراحی سپر عقب است. چراغ های روشنایی دارای لنزهای رنگی هستند که ظاهر آنها را تیره می کند و سبب می شود تا این پورشه با این مشخصات به عنوان خودروی تهاجمی تر و اسپرت تر به نظر برسد که خودرویی مناسب برای جوانان است .

ویژگی های Panamera Turbo S E-Hybrid

Panamera Turbo S E-Hybrid دارای پیشرانه قدرتمندی است . موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8 با پیشرانه الکتریکی ترکیب شده و قدرتی مناسب را به وجود می آورد که در کل سیستم خروجی 680 اسب بخار (507 کیلووات) را تولید می کند. این راه اندازی برای سدان کافی است و سبب می شود که در 3.2 ثانیه به 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد. پورشه پانامرا در نسخه استاندارد چیزی در حدود 87 هزار و 550 دلار قیمت دارد که احتمال می رود که افزودن این شخصی سازی ها سبب افزایش قیمت قابل توجهی برای این خودرو بشود .

پورشه پانامرا

خانواده Panamera در حال پیشرفت هستند. عکس های جاسوسی وسایل نقلیه را که دارای یک تجدید ظاهری بیرونی بسیار جزئی هستند ، نشان می دهد. ما انتظار داریم تغییرات داخلی به همین ترتیب اتفاق بیفتد و فضای داخلی جدیدی را برای این خودرو به ارمغان بیاورد . به دنبال پورشه باشید تا از فرصتی برای بهبود فناوری موجود در سدان استفاده کنید و حتی ممکن است برای خروجی از موتورها ، قدرت موتور را هماهنگ کند تا تعداد اسب بخار آن همگام شود. در طول سال شما می توانید این نسخه جدید را جست و جو کنید ، اما نه برای نمایشگاه کنونی کنسل شده ژنو ، چرا که 911 توربو جدید آن نقطه را در تقویم رونمایی اشغال کرده است و انتظار می رود که پانامرا در تاریخی نامشخص اما نزدیک رونمایی شود .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا