اخبار خودرو

عکس های جاسوسی از خودرو پورشه کاین جذاب!

پورشه کاین یکی از خودروهای هیجان انگیز از شرکت پورشه است که این خودرو در بخش SUVها توجه های زیادی را به سمت خود جلب می کند و طرفداران زیادی را دارد و به تازگی با این طراحی جدید احتمال دارد که افراد بیشتری به این خودرو علاقمند شوند. بیایید نگاهی اولیه به کابین SUV بیندازیم.

بیایید با نسخه جدید پورشه کاین آشنا شویم!

در ماه فوریه امسال ، از طریق مجموعه ای از عکس های جاسوسی ، اولین نگاه اجمالی خود را نسبت به پورشه کاین تازه کردیم. امروز می توانیم عکس های بیشتری از SUV لوکس فیس لیفت شده را که در جاده های عمومی آلمان در حال آزمایش است ، به اشتراک بگذاریم. این نمونه اولیه از تمام تغییرات مورد انتظار برخوردار نیست اما چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد و همین باعث شده است که ما جذابیت های بیشتر این خودرو را ببینیم و در عین حال از جذابیت های آن بیشتر آگاه شویم. البته که پورشه کاین در هر دورانی جذاب بوده است.

فیس لیفت جدید پورشه کاینبا شروع از نمای بیرونی ، به نظر می رسد که این ماشین آزمایشی در حال آزمایش با انتهای جدید و مدل خاص، هنوز در حال فروش است. در پشت حتی یک اینچ استتار وجود ندارد ، که احتمالاً نشان می دهد پورشه تصمیم گرفته یک قدم به عقب برود و آزمایش را با طراحی قدیمی ادامه دهد. به عنوان یک یادآوری ، نمونه اولیه قبلی ما که جاسوسی می کردیم دارای یک انتهای عقب بسیار استتار شده با چراغ های عقب نگهدارنده بود.

برخی ویژگی های داخلی خودرو پورشه کاین جذاب

در بخش جلوی پورشه کاین ، به نظر می رسد چراغ های جلو متفاوت هستند و برخی از لباس مبدل و استتار های سعی دارند ما را در مورد شکل واقعی آنها گول بزنند. همچنین تغییراتی در سپر جلو ایجاد شده و حتی کاپوت نیز کمی متفاوت به نظر می رسد ، هرچند که ممکن است فقط از جلوی عکس جلوه بصری داشته باشد. البته که باید تا زمان عرضه این خودرو به خوبی منتظر ویژگی های جدید آن باشیم اما به سادگی با همین تصاویر هم شاهد قابلیت های خوب این خودرو هستیم.

فیس لیفت جدید پورشه کاین

این اولین نگاه ما به فضای داخلی کاین تازه است و یک کنسول مرکزی اصلاح شده با یک دنده تعویض دنده جدید را نشان می دهد که به نظر می رسد شباهت زیادی به آنچه در 911 جدید پیدا شده است داشته باشید. ، جایی که اهرم دنده (به نوعی) با یک جعبه پلاستیکی سیاه پوشیده شده است. این یعنی برای دیدن ویژگی های جدید این خودرو می توانید تا زمان رونمایی کامل از آن، عکس هایی از خودروی 911 را مشاهده کنید تا ساده تر به ویژگی های این خودرو پی ببرید. گذشته از پیشرفت های بصری ، ما انتظار داریم که پورشه کاین به روز شده برخی از به روزرسانی های مکانیکی را داشته باشد.

متأسفانه ، در این مرحله اولیه ، ما تقریباً چیزی درباره آنچه در زیر پوست تازه شده می گذرد ، نمی دانیم. هرچند ممکن است تغییراتی در موتور ایجاد شود ، با توجه به محدوده موتور کاملاً محکم پورشه کاین ، انتظار تغییرات بزرگی نداریم.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا