اخبار خودرو

اولین تجربه رانندگی با خودرو پورشه 911 توربو S کوپه

درست چهار سال پیش با ظهور نسل 991.2 ، پورشه به روزرسانی 911 را در پیش گرفت و همه 911 را با یک توربوشارژ شارژ کرد ، و در چند نسخه ویژه مانند GT3 Touring و Speedster صرفه جویی کرد. با توجه به این نظم جهانی نسبتاً جدید ، پورشه 911 توربو S کوپه چالشی تازه برای علاقه مندان به اتومبیل P است. پورشه آماده برای به اشتراک گذاشتن مهارت جدید توربو با جهان است.

پورشه 911 توربو S کوپه

مدل های هشتم مدل 992 Carrera با رویکردی گسترده تر، پیشرفته تر، با فناوری و پیشرفت های افزایشی بر سکوی چندین دهه گسترش می یابند که نشان دهنده تکامل بیشتر است. حداقل روی کاغذ ، توربو S جدید در برابر مدل قدرتمند بعدی Carrera S ایستاده اس و 640 اسب بخار قدرت خیره کننده ، نزدیک به 200 اسب بیشتر از 443 اسب بخار Carrera S و 60 اسب بخار بیشتر از نسل قبلی توربو S تولید می کند.

2021 پورشه 911 Turbo S

در پورشه 911 توربو s کوپه مانند گذشته ، آیرودینامیک فعال شامل اسپویلر چانه و بال عقب است. اما عنصر جلویی اکنون قابلیت تنظیم چند مرحله ای دارد. پالایش سیستم تعلیق شامل شوک های قابل تنظیم جدید است و ترمزها در برابر کالیپرهای جلوی 10 پیستونی عظیم قرار گرفته اند که دیسک های بزرگتر 16.5 اینچی کربن و سرامیک را گاز می گیرند. به نظر می رسد افزایش 1.6 اینچی در قسمت جلو باعث افزایش و صاف شدن کامل بینی خودرو شده است ، و این امر ظاهری شبیه به قبل را ایجاد کرده است. احتمالاً با یک نگاه متوجه آن نخواهید شد ، اما با دقت خیره می شوید و ممکن است بین زاویه های برش مستقیم بخش هود، چند زاویه عجیب و غریب را مشاهده کنید.

پورشه 911 توربو S کوپه

به داخل آن بروید و 911 ترکیبی از کلاسیک و مدرن را به نمایش می گذارد. کابین جدید 911 توربو S ، فضایی کارآمد و قابل سکونت است که راحتی و کارایی را با روشی بی زور از پورشه ترکیب می کند.

ویژگی های رانندگی با پورشه 911

قابلیت سازگاری سیستم تعلیق در این خودرو، همیشه بکر نیست. در حقیقت ، با توجه به قابلیت های عملکرد شدید 911 توربو ، این انطباق تعجب آور است. هنگامی که هوا بارانی است می توانید آن را در حالت بارانی قرار دهید تا پایداری بیشتری را حس کنید. هنگامی که هوا پاک می شود ، وقت آن است که موقعیت اسپویلر را در حالت Sport Plus قرار دهید که این سخت افزار شما را آماده یک رانندگی حرفه ای می کند. توربو S با پیشرفت زیاد و پاسخ سریع تر دریچه گاز احساس شفاف تر و واضح تری را ایجاد می كند.

2021 Porsche 911 Turbo S Coupe

پورشه 911 توربو S کوپه به طور کلی دارای پیشرانه قوی تر است. توربوهای بزرگتر اکنون از طریق لوله کشی متقارن برای جریان بیشتر هوا حرکت می کنند ، در حالی که آستر سیلندر اکنون دارای روکش آهنی هستند. سیستم اگزوز اسپرت جدید اختیاری، افزایش شدت صدای اگزوز را به دنبال دارد که به صورت سفارشی در دسترس است. در حالی که گیربکس هشت سرعته PDK یک نسبت محور عقب نهایی اصلاح شده ، کوپل های تقویت شده برای رسیدگی به گشتاور 74-lb-ft (به 590 lb-ft) را ارائه می دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا