اخبار خودرو

پورشه 911 اسپورت دیزاین ، جدید ترین ایده و شاهکار شرکت پورشه

پورشه 911 قطعا یکی از حرفه ای ترین هایی است که توسط پورشه ساخته شده است و برای آن طراحی خوبی در نظر گرفته شده است که می تواند نشان دهنده ذوق طراحی در این برند باشد . در این جا شاهد پورشه 911 اسپورت دیزاین هستیم که خاص تر از همیشه ظاهر شده است و به همین دلیل است که در این جا تصمیم گرفتیم تا این نسخه از پورشه را بررسی کرده و ببینیم که چه ویژگی های خاصی برای آن وجود دارد . بخش شخصی سازی Porsche Exclusive Manufaktur بسته های جدید SportDesign و Aerokit را برای مدل های 992 نسل Porsche 911 راه اندازی می کند که به مدل های Carrera ظاهری تهاجمی تر برای مردم می دهد که قطعا انتظار برای نوع GT3 آینده را ساده تر می کند .

پورشه 911 اسپورت دیزاین

بیشترین تغییر در بسته SportDesign در قسمت عقب است ، اما یک تغییر جزئی در قسمت جلویی وجود دارد. این وسیله نقلیه دارای یک جلوپنجره متفاوت با اسپویلر برجسته تر لب است. همچنین یک سپر مضراب وجود دارد که پلاک آن را بالاتر می برد تا جایی برای خروجی بین لوله های اگزوز بیضی شکل ایجاد کند. مشتریان می توانند تجهیزات را با دامن های جانبی SportDesign مشخص کنند تا این خودرو پایین تر ظاهر شود.

بسته طراحی پورشه 911

Aerokit از قطعات SportDesign استفاده می کند اما یک شکاف جلو بزرگتر و یک اتصالات بال و اسپویلر ثابت را به عقب اضافه می کند. پورشه می گوید با کاهش آسانسور در محور جلو و عقب اجزا عملکرد بهتری دارند. این شرکت قطعات را برای 34175 مایل (55،000 کیلومتر) در اطراف مسیر تست ناردو آزمایش کرده است تا شکل آنها درست به دست آید. پورشه 911 به طور عمومی با قیمتی نزدیک به 100 هزار دلار به فروش می رسد و شاید جالب باشد بدانید که قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو 92350 دلار است که البته انتظار می رود برای این مدل ، قیمت بیشتری مد نظر این شرکت باشد . پورشه 911 اسپورت دیزاین ، از نظر طراحی ، هیچ کم و کسری ندارد و یک سوپر کار اسپرت و به تمام معنا به شمار می رود .

Porsche 911 Sport Design

پورشه بسته های Aerokit و SportDesign را به رنگ بیرونی وسیله نقلیه یا در رنگ مشکی براق ارائه می دهد. این خودرو یکی از بی نظیرترین خودروهای اسپورت است که می تواتید ، خریداری کنید . خریداران همچنین می توانند هنگام خرید مدل 911 Carrera جدید ، آنها را مشخص کنند. در این حالت ، Aerokit با قیمت 6،910 دلار از حساب شما کاسته می شود. بسته SportDesign که شامل ضربه گیر جلو و عقب است ، 4909 دلار است. قسمت جلویی SportDesign به تنهایی 3،240 دلار است و دامنهای جانبی SportDesign 1290 دلار است. برای افرادی که به دنبال 911 با عملکرد بیشتر هستند ، توربو جدید در ماه مارس وارد نمایشگاه خودرو ژنو می شود.

شایعات در خصوص Porsche 911 Sport Design

شایعات پیش بینی می کنند که میزان تولید آن می تواند به اندازه 641 اسب بخار (478 کیلووات) باشد که افرادی که به خودروهای عملکردی و با قدرت بالا علاقه مند هستند، می توانند پورشه 911 اسپورت دیزاین خود را با این پیشرانه  سفارش دهند که پیشنهادی وسوسه انگیز به شمار می رود .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا