اخبار خودرو

رندر غیررسمی خودرو پورشه 911 سافاری عرضه شد

این یک طعم سافاری و طعم واقعی ماشین واقعی است که در آینده به وجود می آید. بیشتر اوقات ، رندرهایی که ما ارائه می دهیم به عنوان آثار داستانی ناب ارائه می شوند و هیچ امیدی به دیدن تولید آن نداریم. پورشه 911 سافاری سوارکاری شده که در اینجا مشاهده می کنید ، یک رندر است و بله ، غیررسمی است. این بار اما، به احتمال زیاد این ماشین را در جاده خواهید دید.

رندرهایی جدید از پورشه 911 سافاری

Motor.es این رندر را عرضه کرده است که این رندر را در این جا ما نشان می دهیم و کاملاً جدید است. پورشه 911 سافاری به ما نشان می دهد که مستقیماً از کارخانه پورشه در اشتوتگارت می آید. البته ، دنیای اتومبیلرانی با 911 های خارج از جاده آشنایی دارد که برنامه های مسابقه ای یا ساخت های یکبار مصرف مانند Safari 911 ساخته شده توسط پورشه در سال 2012 حاصل می شود. عکس های جاسوسی اخیر از 911 به عنهوان یک وسیله نقلیه آزمایشی در نوربرگ رینگ به ما می گویند که این خودرو تنها برای یک بار ساخته نشده است. در واقع ، این رندر براساس آن عکسهای جاسوسی که پیش از این دیدیم، ساخته شده است.

Porsche 911 Safari

به این ترتیب ، این رندر پورشه 911 سافاری فاصله زمین و فاصله چرخها را اضافه نمی کند. ما شاهد جذابیت های مختلف در جلو و عقب هستیم که برای ارائه زاویه نزدیک تر طراحی شده اند و این در قسمت پشتی به تصویر کشیده شده است. پلاک خودرو مشابه آنچه در 911 Turbo دریافت می کنید ، به سمت بالا حرکت می کند ، اما سپر مجهز به اقلام هوایی Turbo نیست. اگر به قوسهای چرخ نگاه کنید یک لاستیک تر و تمیز برای محافظت در برابر آسیب دیدگی خواهید دید. همین ویژگی ها را در اتومبیل های آزمایشی 911 Safari در زندگی واقعی مشاهده می کنیم.

رندرهایی غیر رسمی از Porsche 911 Safari

قدرت 911 سافاری چقدر است؟ این اطلاعات هنوز هم یک راز است ، اگرچه انتظار نداریم قدرت دیوانه واری به مانند 911 Turbo داشته باشیم. موتور توربوشارژ 443 اسب بخاری از Carrera 4S همراه با چهار چرخ متحرک یک وسیله نقلیه فوق العاده سریع برای برخورد با سطوح شل ایجاد می کند. حتی با داشتن تمام چرخ محرک و یک مجموعه مناسب از تایرهای رالی ماسه ای ، کنترل چنین خودرویی یک مشت مطلق است. ما با آن خونسرد هستیم.

پورشه 911 سافاری

پورشه در نسخه توربو از یک موتور 6 سیلندر تخت 3.8 لیتری استفاده کرده که 572 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. سرعت مدل کوپه در مدت زمان 2.7 ثانیه و مدل کانورتیبل در زمان 2.8 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر بر ساعت می‌ رسد و حداکثر سرعت آن‌ ها برابر با 319 کیلومتر بر ساعت است. بنابراین اکنون ، بازی انتظار آغاز می شود. به نظر می رسد که پورشه سافاری از پیشرانه ضعیف تر و البته هم چنان قدرتمند تر استفاده کند که باز هم هیجان انگیز به نظر می رسد. ما با نمونه های واقعی 911 Safari برخوردهای زیادی نداشته ایم و با دانستن زمان طولانی ارزیابی عمومی پورشه ، ممکن است تا سال 2022 سافاری را مشاهده نکنیم. اگر این ارائه نشان از محصول نهایی است اما باز هم باید صبر کرد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا