اخبار خودرو

پورشه ماکان اس (Porsche Macan S) و ویژگی های کم نظیر آن!

پورشه ماکان اس یک نسخه خاص و محبوب تر است. Apple CarPlay یک آپشن اختیاری است، گرچه 360 دلار قیمت دارد ، اما این بیش از هر چیز دیگری آزار دهنده است. در اتومبیل 60،000 دلاری، ویژگی CarPlay باید استاندارد باشد. Android Auto در دسترس نیست. در حالی که صفحه نمایش 10.9 اینچی خارق العاده به نظر می رسد، صفحه نمایش کوچکتر در خوشه ساز از گرافیکی گرانتر و وضوح کمتری برخوردار است. گفته می شود، تعامل با صفحه نمایش از طریق یک پیمایشگر روی فرمان آسان است.

پورشه ماکان اس

صفحه نمایش 10.9 اینچی و صفحه خوشه ساز استاندارد هستند. پورشه ماکان اس از نظر تجهیزات استاندارد  كوتاه است، اگرچه كاتالوگ گزینه های افسانه ای پورشه هر آنچه را كه احتمالاً می دهید، دارد. اگر باهوش باشید، حتی می توانید یک پورشه ماکان اس را انتخاب کنید که دارای ویژگی های مناسبی است. در ادامه با ویژگی های دیگر این خودرو آشنا می شویم.

عملکرد و کنترل پورشه ماکان اس

پورشه ماکان اس، 348 اسب بخار قدرت و 354 پوند فوت گشتاور را از یک توربوشارژر 3.0 لیتری V6 بهره می برد. این خودرو دارای برچسب قیمتی بالایی است اما مانند BMW قدرتمند 382 اسب بخاری BMW X3 M40i و 385 اسب بخار مرسدس-AMG GLC 43، رقابت نزدیکی دارد. با کمال تعجب، Macan S از این رقبای متمرکز کندتر است و در بسته 4.9 ثانیه ای با تست اختیاری Sport Chrono تستر 60 ماشینی خود را از دست می دهد. Macan S در دنیای واقعی احساس گزافی دارد و گشتاور کم نظیری ارائه می دهد.

پورشه ماکان اس

برای همکاری با این موتور، گیربکس هفت سرعته دو کلاچ پورشه ارائه شده است که یکی از بهترین گیربکس های اتوماتیک در این بازی است. در شرایط روزمره، این خودرو هوشمند عمل می کند. پورشه ماکان اس میزبان کاملی از گزینه های عملکرد را ارائه می دهد ، اگرچه آزمایشگر ما فقط میراگرهای فعال پورشه و بسته Sport Sport Chrono را در اختیار شما قرار می دهد.

با این وجود صادقانه ، به نظر می رسد که این مواد در Macan کمی زائد به نظر می رسد. ترمزهای استاندارد از قدرت کافی و احساس قابل پیش بینی پدال برخوردار هستند، همه اینها بدون فشار کافی در برخی از تنظیمات کربن و سرامیک است. تنها هنگامی که به طور مرتب به جاده های پیچ خورده حمله می کنید، بردارنده گشتاور و سیستم تعلیق هوا توجهتان را به خود جلب می کند. با استفاده از لیست گزینه ها می توانید پورشه ماکان اس را برای رانندگی جذاب تر کنید ، اما مطمئناً نیازی به آن ندارید.

ایمنی و قیمت گذاری پورشه ماکان اس

بسیاری از تجهیزات ایمنی پورشه ماکان اس یک گزینه اضافی اختیاری است که امکان سختی برای شروع آن است. چراکه چراغهای LED استاندارد این خودرو که توسط سیستم روشنایی فعال جلو و تیرهای بلند اتوماتیک به عنوان بخشی از بسته بندی Premium تقویت شده اند، بسیار عالی هستند. ترمز اضطراری اتوماتیک با سرعت کم و هشدار خروج از خط استاندارد است.

در مورد تجهیزات ایمنی اضافی، پورشه ماکان اس با کنترل کروز تطبیقی ​​، نظارت بر نقاط کور ، دوربین دید در اطراف و دستیابی به خط در دسترس است. مجموعه های ایمنی BMW و Mercedes جامع تر هستند (هرچند که آنها نیز به حق بیمه نیاز دارند) اما استخوان های Macan با گذشت زمان کمی بیشتر بر می گردد و عدم وجود تجهیزات ایمنی فعال تر و پیشرفته تر را درک می کند. این یعنی ممکن است پورشه ماکان اس در این قسمت از رقبا کم بیاورد.

پورشه ماکان اس

قیمت Macan 2019 از 50.900 دلار شروع می شود، اگرچه ارتقاء به S این رقم را به 59400 دلار افزایش می دهد. در کنار قدرت اضافه شده از موتور شش سیلندر، چرخ های 19 اینچی dds ، و کالیپرهای ترمز جلو 6 پیستونی با دیسک های بزرگتر این قیمت عنوان می شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا