اخبار خودرو

خودرو پاگانی Huayra R، تنها خودروی اسپرت 12 سیلندر 850 اسب بخاری

پاگانی Huayra R، به عنوان یک خودروی حرفه ای و اسپرت عرضه می شود! در تاریخچه تقریباً 30 ساله پاگانی، تنها شاهد دو مدل از این شرکت هستیم که این موارد اغلب با گذشت زمان به انواع داغ و گرم تبدیل می شود. پاگانی این کار را با زوندا انجام داده است ، و این کار را با هوایرا نیز انجام داده است ، امروزه هویارا R خطرناک را تنها با آهنگی جذاب از این خودرومعرفی می کند. ممکن است ظاهر نهایی Huayra با نسخه غیر R متفاوت نباشد ، اگرچه این مجموعه از ویژگی ها و قطعات منحصر به فرد از جمله موتور V12 تنفس طبیعی سفارش داده شده است.

پاگانی هیورا آر

ویژگی های پاگانی Huayra R

پاگانی موتورهای خود را از مرسدس تأمین می کند که ایت شرکت موتورهای 6.0 لیتری V12 تنفس طبیعی این خودروساز ایتالیایی را تأمین می کند. با این حال ، پاگانی Huayra R به چیز خاصی احتیاج داشت ، بنابراین پاگانی برای طراحی و ساخت موتور سفارشی با HWA AG ، زیرمجموعه مسابقه مرسدس بنز ، همکاری کرد. نتیجه یک پیشرانه قوی است که 850 اسب بخار (625 کیلووات) و 553 پوند فوت (750 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این قدرت با امکان کارکرد موتور تا 9000 دور در دقیقه نیز همراه است ، که باید منجر به یک نت اگزوز کاملا وحشیانه شود.

Pagani Huayra R

این شرکت ادعا می کند پاگانی Huayra R مانند اتومبیل های فرمول 1 سال های گذشته به نظر می رسد. پاگانی از سیستم اگزوز اینکونل استفاده می کند که به طور خاص برای سری R ساخته شده است. این لوله های خروجی اگزوز، خروجی یکسانی را برای هر 12 سیلندر دارد ، که پاگانی را با منیفولدها و لوله های دم منحصر به فرد طراحی می کند. سوپراسپرت فقط در ردیف خود مجهز به صدا خفه کنهایی است که می تواند برای کاهش نت اگزوز در محدوده صدای 110 دسی بل FIA برای آهنگ های محدود صدا نصب شود. این خودرو از پاگانی، می تواند شاهکاری عجیب از این شرکت باشد که قابلیت های عجیب تری را به نمایش می گذارد.

قابلیت های خودروی جدید پاگانی

پاگانی Huayra R را در اطراف یک شاسی مونوکوک جدید کربن-تیتانیوم می سازد که از موتور و سیستم انتقال قدرت به عنوان قطعات جدایی ناپذیر برای افزایش سختی و استحکام استفاده می کند. این خودرو از آیرودینامیک حرفه ای برخوردار شده است که به کنترل بهتر این خودرو کمک می کند و هندلینگ مناسبی ارائه می دهد. مسیرهای انتقال نیرو به چرخ های عقب از طریق یک جعبه دنده دنباله ای شش سرعته غیر همگام با حلقه همراه است. یک جفت فلپ هوایی فعال در عقب به خودرو کمک می کند تا آیرودینامیک خود را مدیریت کند. این ماشین با 199 مایل در ساعت (320 کیلومتر در ساعت) 2220 پوند (1000 کیلوگرم) نیروی نیرو تولید می کند. وزن R تنها 2315 پوند (1050 کیلوگرم) است که وزن بسیار کمی برای این سبک خودروست.

پاگانی هیورا آر

پاگانی قصد دارد فقط 30 نمونه از پاگانی Huayra R تولید کند که هزینه هر کدام 2.6 میلیون یورو (3.1 دلار با نرخ ارز فعلی) به اضافه مالیات است. برچسب قیمت شما را به یک قطعه شگفت انگیز از مهندسی خودرو تبدیل می کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا