اخبار خودرو

شرکت نیسان برنامه های ویژه ای برای نیسان سنترا (nissan sentra) دارد!

از ابتدای ورود نیسان به بازار خودرو ها ، همواره شاهد خودروهایی جنجال برانگیز بوده ایم که از این نمونه ها می توان به نیسان آبی اشاره کرد !! البته که نیسان سنترا را که در این جا بررسی می کنیم ، تقاوت عظیمی با نیسان آبی در خیابان ها دارد . نیسان سنترا در مدل 2020 به تازگی رونمایی شده که فناوری های جدیدی برای آن انتخاب شده است. این خودرو از نظر طراحی ، از چندین خواهر و برادر خود ارث می گیرد . نیسان سنترا یک سدان جمع و جور است که فناوری های کمک راننده بسیاری در آن استفاده شده است که به افزایش کیفیت آن کمک می کند . به این ترتیب ، خریداران انتظار دارند مبلغ بیشتری برای Sentra 2020 در مقایسه با سال 2019 بپردازند و البته که پرداخت این مبلغ در مقابل چیزی که دریافت می کنند، ارزش دارد.

مشخصات و ویژگی های Nissan Sentra

هم اکنون گزارش‌هایی در خصوص معامله ای که در آن نیسان سنترا وجود داشته است ، صورت گرفته که این معامله مربوط به کالیفرنیا می باشد و توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است . این معامله نشان می دهد که شما می توانید نیسان سنترا با پیش خرید دو هزار و ۲۴۹ دلار و پرداخت ماهانه ۱۶۹ دلار تا سه سال خریداری کنید . البته که در هنگام دریافت و امضای مدارک شما باید ۳۹۳۹ دلار دیگر نیز بپردازید . البته کمترین میزان پرداخت برای قرارداد سنترا وجود دارد که آن هم شانزده دلار می باشد .

نیسان سنترا

به طور کلی نیسان سنترا در نسل قبلی خود با قیمت ۱۸۱۹۱۵ دلار به فروش می رسید و هم اکنون با توجه به تغییراتی که در آن صورت گرفته است، انتظار افزایش قیمت را برای آن داریم . در این گزارش ، تفاوت 1،025 دلاری برای مدلهای 2020 با Sentra سال گذشته وجود دارد که معقول است. نیسان همچنین به Sentra جدید ، ارزش بیشتری داده است و فروش آن با شرایط مناسب تری صورت می پذیرد .

Nissan Sentra بخریم ؟!

افرادی که به دنبال خرید شرایطی خودرو هستند باید بدانند که نیسان سنترا را اگر نقدی بخرند ، برخی تخفیفات شامل حالشان خواهد شد. مدل های پایه Sentra S مدل برای سال 2020 ، 1100 دلار بیشتر از سال گذشته ، قیمت گذاری شده اند که با توجه به ظاهر طراحی شده جدید ، موتور 2.0 لیتری جدید و لیست طولانی از کمک های درایور استاندارد ، افزایش چشمگیری به شمار نمی رود . با این حال ، ما در تجربه اولین رانندگی خود کمی تحت تأثیر Sentra جدید قرار گرفتیم زیرا این سدان میزان بالای صدای نامطلوبی از جاده را به نمایش گذاشت.

nissan sentra

گرچه چهار سیلندر 2.0 لیتری قدرت بیشتری را نسبت به سال گذشته ارائه می دهد ، Sentra با وجود انتقال این قدرت به یک گیربکس CVT، هم چنان از کاهش قدرت رنج می برد . در میان مشکلات فروش نیسان ، سانترا همچنان یک فروشنده قدرتمند است و سال گذشته جزو 20 خودروی برتر پرفروش در ایالات متحده بود. ما گمان می کنیم که این خودروساز بسیار مشتاق است که این حرکت را با این مدل جدید ادامه دهد ، بنابراین از دیدن مشوق های بیشتر نیسان سنترا در طول سال تعجب نکنید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا