اخبار خودرو

رندرهای جدید و جذاب از نیسان قشقایی (Nissan Qashqai)

ما نمی خواهیم در مورد نیسان قشقایی هر چند وقت یکبار صحبت کنیم ، زیرا باید توجه داشته باشیم که این خودرو عنوان پرفروش ترین کراس اوور در اروپا را برای چند سال پیاپی قبل از از دست دادن تاج در سال 2019 نگه داشته است. تحقیقات انجام شده از Jato Dynamics نشان می دهد که پس از مدتی فروش با کاهش مواجه شد که در سال گذشته شش درصد بود، اما این مدل هنوز هم توانست در مقدار قابل توجهی از خریداران را فریب دهد . این  خودرو در رده چهارم در بین محبوب ترین کراس اوورها قرار گرفت و تنها کمی عقب از داچیا داستر (221،428 ، +24 درصد) ، رنو Captur (224،127 ، +5 درصد) و VW Tiguan (224،890 ، +1 درصد) قرار دارد.

رندر جدید نیسان Nissan Qashqai

مدل نسل کنونی از سال 2013 آغاز شده است و نیسان پیش از این اعلام کرده بود که قرار است اواسط سال 2021 منتشر شود. در این مقاله می بینیم که، Motor1.com سعی کرده است تا سومین تکرار قشقایی را که برخی از شما با عنوان Rogue Sport در ایالات متحده می شناسید ، پیش بینی کند. نیسان در مورد مدل جدید کاملاً محکم مانده است ، اما مدتی پیش گفته است که طراحی آن پس از معرفی IMx در اکتبر سال 2017 باز خواهد گشت. از آن زمان ، مارک ژاپنی مفهوم IMQ را برای پیش نمایش زبان طراحی بعدی شرکت برای crossovers ارائه داده است.

نیسان قشقایی

ویترین برقی که حدود یک سال پیش در ژنو رونمایی شده است ، دارای طراحی نسبتاً چشمگیر و دارای درهای انتحاری در عقب و فضای داخلی مینیمالیستی است ، اما شما لتوانید تصور کنید که Qashqai / Rogue Sport جدید به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت زیرا رندرهای سوداگرانه ما سعی می کنند پیش بینی کنند. طراحی کابین در این مرحله یک راز باقی مانده است ، اما عکس های جاسوسی اخیر از X-Trail / Rogue بزرگتر می تواند در مورد چگونگی طراحی نیسانا اطلاعاتی را به ما بدهد.

ویژگی های جدیدترین Nissan Qashqai

با نصب یک صفحه لمسی حتی بزرگتر ، ضمن خلاص شدن از برخی از طراحی های متعارف ، این موضوع باعث شده است تا به ما ایده بدهد.نیسان سعی می کند که این وضعیت را کنترل کند . تحول در زیرپوشهای فعلی می تواند فضای بیشتری را برای مسافران ایجاد کند ، اما پیش بینی می شود اندازه خودرو تقریباً یکسان باشد. ما نمی توانیم انتظار ارائه خودروهایی با موتورهای دیزلی را داشته باشیم زیرا احتمالاً نیسان تنها این کراس اوور جمع و جور را با بنزین و پیشرانه های هیبریدی پلاگین به فروش می رساند. در حالی که نسخه کاملاً برقی برای این نسل در دستور کار نیست ، یک کراس اوور با انتشار صفر به عنوان نسخه تولیدی از مفهوم Aryia 2019 به بازار عرضه می شود.

نیسان قشقایی

شایعه شده است که نمایشگاه جهانی قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود ، این بدان معناست که یک ماه بعد در نمایشگاه اتومبیل پاریس نخستین نمایش عمومی برای نیسان قشقایی عمومی خواهد بود به شرط آنکه در آن زمان همه گیری کورناو ویروس تمام شود. پس باید منتظر باشیم و ببینیم که برنامه برای عرضه این خودرو چگونه خواهد شد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا