اخبار خودرو

نیسان ماکسیما 2019 (Nissan Maxima 2019)، زیبای پرقدرت ژاپنی

نیسان ماکسیما در یک پاکسازی ناراحت کننده بین نیسان آلتیما جادارتر ، ارزانتر و اسپرت تر ، با کیفیت برتر و بی نظیر Infiniti Q50 زندگی می کند. با وجود این ، نیسان از سدان پرچمدار خود چشم پوشی نمی کند . برای مدل 2019 نیسان ماکسیما از تجدید فاسیا های جلو و عقب ، طراحی چرخ های اصلاح شده ، چراغهای جدید LED و چراغهای روشن و تعدادی دیگر از ویژگی ها بهره می برد. ویژگی های ایمنی اضافی ، از جمله کیسه های هوای تازه زانو و صندلی های عقب ، سیستم هشدار درب در عقب که به راننده یادآوری می کند صندلی عقب را برای مواردی مانند کودکان یا حیوانات بررسی کند و یک سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی از ویژگی های نسل جدید است .

نیسان ماکسیما 2019

بررسی Nissan Maxima

بله ، ماکسیما مدل 2019 بهتر از همتای خود در سال 2018 است ، اما هنوز از این خودروی اسپرت با چیزی که قبلاً بود فاصله زیادی دارد. گفته می شود ، با توجه به اینكه Altima منحصراً بر موتورهای چهار سیلندر تكیه دارد ، ماكسیما در حال حاضر به عنوان یك خودروی سدان، نیسان ماکسیما را با موتور V6 درنظر گرفته است. پیشرانه 3.5 لیتری V6در حدود 300 اسب بخار قدرت تولید می کند که از طریق یک گیربکس مداوم متغیر ، به چرخ های جلو می چرخد. این موتور 52 اسب بخار اضافی تر از موتور 2.0 لیتری توربوشارژر موجود در Altima دارد .

نیسان ماکسیما 2019

نمی توانم درک کنم که چرا نیسان ماکسیما را به دور خود نگه می دارد ، زیرا این یک وسیله نقلیه کاملاً لوکس و یک سدان ورزشی نیست. در حالی که رقبایی همچون تویوتا آوالون و فولکس واگن آرتئون دارای بیش از 40 اینچ از قضای عقب هستند ، ماکسیما تنها 34.2 اینچ از ساق پا را پوشش می دهد (حتی Altima 35.2 اینچ از پشت پا را ارائه می دهد) و به طور جدی ، عقب افتاده است.اگر فکر می کنید ماکسیما یک سدان ورزشی است و یک سدان لوکس نیست ، برای ناامیدی آماده شوید. ماکسیما با توجه به زیرپوشهای خود در جلو ، و همچنین فرمانی که سرعت بسیار کمی دارد و خیلی سبک است (و به دلایلی بی نیاز سنگین است) ، در حین رانندگی های پویاتر ، نمی تواند اعتماد به نفس را به شما منتقل کند .

طراحی خودرو Nissan Maxima

یکیا استینگر با هزینه کمتر ، رانندگی پویاتری دارد.این بدان معنا نیست که ماکسیما فاقد خصوصیات خوب است ، و  پرچمدار نیسان از یک ظاهر طراحی مستقل (چه دوست دارید این یک داستان متفاوت باشد) بهره می برد و یک فضای داخلی ارگونومیک دوستانه که شامل دکمه های بزرگ و به وضوح علامت گذاری شده برای استریو و کنترل آب و هوا است.  یکی از CVT های خوب برای این خودرو در نظر گرفته شده است (انتقال نه موتور را خاموش می کند و نه از احساس باند لاستیکی که بدترین CVT را تعریف می کند رنج می برد).

Nissan Maxima 2019

این که آیا شما یک ظاهر طراحی نیسان ماکسیما را دوست دارید یا از آن متنفر هستید ، کاملا بحثی سلیقه ای است اما در حالت کلی طراحان خوب عمل کرده اند . رینگ های پایین به خصوص با چرخ های کوچکتر 18 اینچی و بدون برخی از نشانه های به روز شده Platinum Reserve ، عالی به نظر نمی رسد. اما با وجود چرخ های 19 اینچی اسلحه ای در تستر ما (بخشی از بسته بندی 1440 دلار رزرو) ، رنگ شرجی کارنلیان قرمز (395 دلار برای 2019) و اسپویلر (495 دلار) ، ماکسیما واقعاً عالی به نظر می رسد.  GT-R ، Maxima احتمالاً در حال حاضر بهترین خودرو در ترکیب نیسان است.

پیشرانه Nissan Maxima

طراحی بی پروا در ظاهر ، در داخل نیز دیده می شود . صندلی های چرمی Rakuda Tan (بخشی از بسته Rezerva) به خودروهای لوکس جلوه بیشتری می بخشد ، البته استفاده از لوازم چرمی در خودروها تا حدودی به پایان رسیده است. کفپوش های اسپرت و مدل صندوق عقب (گزینه 395 دلاری) نیز به ماکسیما کمی حس خشونت بیشتری می بخشد.

نیسان ماکسیما 2019

مشکل این است که علی رغم آنچه که نیسان می گوید ، ماکسیما سدان ورزشی نیست. از نظر بصری ، این خودرو ممکن است مصرف کنندگان را به فکر دیگری براندازد ، اما چند دقیقه طول می کشد تا پشت فرمان سدان تمام اندازه قرار بگیرد تا متوجه شود که هیچ چیز واقعا اسپرت در آن وجود ندارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا