اخبار خودرو

نسل بعدی تویوتا لندکروزر در رندرهای غیررسمی

انتظار می رود SUV جدید وتویوتا لندکروزر جدید در سال 2022 روانه بازار شود. تلاش تویوتا برای مخفی نگه داشتن نسل بعدی لندکروزر از دید عموم مردم بی نتیجه مانده است. عکسهای جاسوسی SUV تویوتا لندکروزر را با شکوه و عظمت نشان داده است و یک مدل آشنا به نمایش می گذارد که دارای چندین تغییر سبک در مدل فعلی است و به عنوان نسل بعدی تویوتا لندکروزر شناخته می شود. تاکنون ، عکس ها و فیلم ها از بالاترین کیفیت برخوردار نبوده اند و باعث شده جزئیات طراحی به چالش کشیده شود ، اما ارائه تصاویر جدید به تمرکز مدل جدید کمک می کند.

برخی ویژگی های نسل بعدی تویوتا لندکروزر

تفاسیر و رندرهای غیررسمی از نسل بعدی تویوتا لندکروزر توسط دوستان ما در Kolesa.ru ارائه شده است و آنها نشان می دهد Land Cruiser جدید شکل جعبه ای و خارج از جاده خود را حفظ کرده است ، هرچند تویوتا آن را با برخی تغییرات خاص در سبک کلاس بندی می کند. ظاهر کلی جدید کمی لوکس تر است و از یک نمای جلو و ویژگی های براق جدید با یک دهانه U شکل در زیر چهره جدید برخوردار است. چراغ های جلوی آن نیز براق تر هستند ، چراغ های مه شکن به گوشه های سپر پایین منتقل شده اند.

Next-Gen Toyota Land Cruiser

این تفاسیر همچنین تویوتا را با گلگیرهای ریزتر نشان می دهد که با چین و چروک های بدنه برجسته تر است. قسمت عقب نسل بعدی تویوتا لندکروزر با لندکروزر فعلی تفاوت چندانی ندارد. چراغ های عقب از طراحی جدیدی برخوردار هستند ، اما قسمت عقب آن هنوز بسیار بلند و بسیار قائم است. سپر پایینی با طراحی جدید ، مارکرهای قرمز را در زیر سقف حرکت می دهد. در کنار آن ، گره به سمت بالا در گلخانه قابل مشاهده است ، که در سایر مدل ها از شرکت تویوتا دیده ایم. به طور کلی تویوتا تلاش کرده است که در این راستا طراحی غول جذاب خود را حفظ کند و بتواند مخاطبان و دوست داران این خودرو را راضی نگه دارد. این تصاویری که در اینجا می بینید تنها رندرهایی به صورت کاملا غیر رسمی هستند که اطلاعاتی در این خصوص ارائه نشده است اما باز هم بسیار جذابند.

رندرهای جدید از غول ژاپنی

ما هنوز نتوانسته ایم فضای داخلی نسل بعدی تویوتا لندکروزر را دوباره طراحی کنیم ، اگرچه نقشه های فنی فاش شده در ماه گذشته ایده ای از انتظارات را ارائه می دهند. لندکروزر جدید با داشبوردی دوباره طراحی شده، طراحی داخلی جدید و جذابسی را دریافت خواهد کرد که این طراحی ویژگی های خوبی را در بر دارد. صفحه نمایش و سیستم سرگرمی برخلاف مدل کنونی که دریچه هایی در کنار صفحه مرکزی قرار دارد ، بالای دریچه های تهویه هوا و سایر کنترل ها قرار خواهد گرفت. سنجش های آنالوگ نیز همچنان در این خودرو ادامه خواهند یافت ، اگرچه خوشه ابزار دارای یک صفحه دیجیتال بزرگ است. شایعات حاکی از آن است که مدل پایه یک نسخه 3.5 لیتری V6 توئین توربو با نسخه هیبریدی خواهد بود. انتظار داریم نسل بعدی تویوتا لندکروزر در سال 2022 روانه بازار شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا