اخبار خودرو

خودرو Toyota GR 86 در رندرهای غیررسمی تبدیل به کانورتیبل می شود

قطعا Toyota GR 86 یک اتومبیل اسپرت است و این خودروی روباز تویوتا سرگرم کننده خواهد بود. تویوتا نسخه کانورتیبل Toyota GR 86 را درست پس از فروش خودروی اصلی برای سال 2012 عرضه کرد. در آن زمان ، شایعات حاکی از آن بود که تویوتا در حال بررسی چنین مدلی است ، اگرچه همه نشانه ها تأیید آن را برای مدت نامحدودی تا سال 2014 نشان می داد. دیروز ، تویوتا تازه سازی کاملی را به کوپه بخشید و گرچه خبری از نسخه رو به بالا نبود ، اما این موضوع باعث ایجاد مانع در X-Tomi Design نشد.

تویوتا جی آر 86

به طور کلی نسخه های کانورتیبل از خودروهای کوپه برای هر فردی جذابیت های خود را دارد. در اینجا تصاویری از رندرهای غیر رسمی Toyota GR 86 عرضه شده است که نشان از خودروی کانورتیبل را دارد اما هیچ خبری به طور رسمی از شرکت تویوتا برای تولید و عرضه این خودرو در سراسر جهان انتخاب نشده است.

رندرهای غیر رسمی Toyota GR 86

طراحی در فضای باز ظاهری شبیه به میاتا به کوپه می بخشد ، هرچند که این نکته منفی نیست اما بسیاری از افراد معتقدند که این خودرو طراحی خودرو از مزدا به ارث گرفته است. رندر غیررسمی در حالی که باقی مانده طراحی مجدد را دست نخورده نگه می دارد ، از سقف GR 86’s استفاده می کند. 86 سال قبل تویوتا افتضاحی بود که دارای یک روکش پارچه ای نرم بود و احتمالاً این مورد در مدل جدید همچنان ارائه می شود. تویوتا بر روی برش جدیدی حاصل از طراحی مجدد 2022 GR 86 متمرکز شده است و نصب یک کانورتیبل سخت را شکست می دهد چرا که به پارچه علاقه مند است.

New Toyota GR 86

تویوتا نمی گوید که پارچه آن از تخته سخت چقدر برش خورده است ، اگرچه این شرکت یادداشت کرد که از آلومینیوم برای سقف و گلگیرها استفاده کرده است. این شرکت همچنین در تلاش برای بهبود هندلینگ خودرو ، صندلی های جلو و صدا خفه کن ها را تغییر داده تا وزن بیشتر را کاهش دهد و سبب شود تا این خودرو بهتر از قبل بتواند شتاب بگیرد. این خودرو با وزن کمتر می تواند حداکثر سرعت بیشتری داشته باشد. سقف و گلگیرهای سبک تر ، مرکز ثقل پایین تری را نیز به دو در می دهد. افزودن یک کانورتیبل وزن کمی به ماشین اضافه می کند ، اگرچه موتور باز بودن از مزایای آن است و این ویژگی به مزایای این خودرو می افزاید.

برخی اطلاعات راجب تویوتا جی آر 86

تویوتا GR 86 جدید برای سال 2022 وارد بازار می شود و با پیشرفت های زیادی نسبت به مدل خروجی قبلی همراه است. این موتور دارای یک موتور بزرگ بوکسر 2.4 لیتری تنفس طبیعی است که جایگزین موتور 2.0 لیتری می شود. در دستگاه مشخصات JDM در حدود 232 اسب بخار قدرت (173 کیلووات) و 184 پوند فوت (250 نیوتن متر) گشتاور تولید می شود، با این موتور جدید خودروی جدید تویوتا، در حدود 1.1 ثانیه نسبت به قبل کاهش زمان داشته است و شتاب 0-62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) این خودرو به 6.3 ثانیه می رسد. تویوتا GR 86 جدید از پاییز امسال در ژاپن به فروش می رسد ، اگرچه باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد اولین مورد Toyota GR 86 آمریکای شمالی آن باشیم.

New Toyota GR 86

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا