اخبار خودرو
موضوعات داغ

انتشار تصاویر جاسوسی خودرو تویوتا آیگو (Toyota Aygo)

تست با یک تاپ نرم در هوای سرد. اواخر سال 2019 ، ما تأیید کردیم که تویوتا با تولید نسل فعلی مدل تویوتا Aygo را متوقف نخواهد کرد. تقریباً یک سال بعد ، نمونه اولیه ای از آزمایش جدید Aygo را در جاده های عمومی پیدا کردیم و امروز می توانیم یک گالری کامل را با ماشین جدید بخش A به اشتراک بگذاریم.تویوتا آیگو (به انگلیسی: Toyota Aygo) خودرویی است که از سال ۲۰۰۵ تاکنون توسط شرکت تویوتا پژو سیتروئن اتومبیل چک در جمهوری چک تولید شده‌است.
Toyota Aygo

ویژگی های جدید تویوتا Aygo

آزمایش جاسوسی در شرایط زمستانی در جایی در شمال اروپا ، به نظر می رسد که Aygo جدید در مراحل پیشرفته طراحی خود قرار دارد. خودروی آزمایشی استتار زیادی دارد اما نمی تواند چیزی شبیه به بدنه تولیدی ، چراغ های جلو و چراغ های عقب را پنهان کند. از آنجاییکه خودروهای پژو ۱۰۷، پژو ۱۰۸ (جانشین پژو ۱۰۷)، سیتروئن سی۱ و تویوتا آیگو کاملاً یکسان هستند، مؤسسه یورو ان‌سی‌ای‌پی نتایج حاصل از تست هریک را به بقیه خودروها نیز تعمیم داده‌است. از این رو، سیتروئن سی۱ به عنوان نماینده تمامی این خودروها در سال ۲۰۰۵ و تویوتا آیگو به عنوان نماینده تمام این خودروها در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ مورد تست تصادف این مؤسسه قرار گرفتند.

تویوتا Aygo 2021

اگر تعجب می کنید که چرا سقف سیاه است ، پاسخ بسیار ساده است و شامل هیچ رنگ خارجی یا سفارشی نیست. در عوض ، این نمونه اولیه از سقف بوم استفاده می کند که قرار است به عنوان گزینه ای برای مدل نسل بعدی در دسترس باشد. برای یادآوری ، Aygo کنونی نیز با یک روکش نرم تاشو در اروپا ارائه می شود.

شایعات دیگر در خصوص تصاویر جاسوسی

شایعات اولیه در مورد تغییر حالت تویوتا Aygo از حالت هاچ بک به نوعی دریچه برداشته شده وجود داشت اما به نظر نمی رسد با این عکسهای جاسوسی قضاوت شود. آنها فاش می کنند که این مدل با یک سبک بدنه دریچه ای سنتی و چیدمان چهار درب حمل می شود. اولین برداشت برای یک ماشین کمی بزرگتر از مدل خروجی است. به نظر می رسد تویوتا در ساخت تویوتا Aygo جدید خود به تنهایی عمل می کند زیرا گزارش شده است که PSA با دوقلوهای سیتروئن C1 و پژو 107 را در این بخش رها می کند.

تویوتا Aygo 2021

این خودروساز ژاپنی این مسئله را “فرصتی برای ادامه کار ، نه عقب نشینی” می داند ، زیرا توبوتا Aygo  با وجود قدیمی بودن هنوز در اروپا فروش بسیار خوبی دارد. در زمان عرضه ، Aygo جدید با موتور بنزینی در دسترس خواهد بود اما گفته می شود نسخه کاملاً برقی نیز در حال کار است. در ماه های آینده بیشتر خواهیم فهمید زیرا ورود به بخش تعمیرات اساسی A تا پایان سال باید آغاز شود. تویوتا آیگو اگرچه در رده خودروهای کراس اوور پر طرفدار قرار ندارد اما هنوز هم از محبوبیت خوبی برخوردار است که همین محبوبیت می تواند منجر به بهتر شدن وضعیت این خودرو گردد. در خصوص مشخصات فنی و اطلاعات و آپشن هایی که برای تویوتا آیگو عرضه شده است، هیچگونه اطلاعاتی در دست ما نیست اما انتظار می رود که تا چند ماه دیگر اطلاعاتی منتشر گردد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا