تصاویر جدیدی از خودرو کیا سورنتو 2021 (Kia Sorento)!

اگرچه بسیاری از برند ها تلاش می کنند تا خودروی خود را در ابتدا به خوبی بپوشاند اما کارکنان کیا برای مدل جدید کیا سورنتو، این کار را انجام ندادند و این باعث تعجب همگان شده است.  افراد کیا کار خیلی خوبی انجام ندادند تا سورنتو جدید را تحت پوشش قرار دهد. این عکسهای جدید جاسوسی بعد از اینکه اخیراً آن را تنها با استتار حداقل دیدیم ، بدون هیچ پوشش استتاری این خودرو را به نمایش می گذارد.

کیا سورنتو 2021

Kia Sorento

در مقایسه با سورنتو فعلی ، مدل جدید یک ظاهر طراحی بسیار پرماجرا دارد و این می تواند یک ایده جالب برای طرفداران این خودروی دوست داشتنی باشد به طور کلی کیا در سورنتوی جدید تلاش کرده تا هر چه را که افراد بیشتر دوست دارند را انتخاب کند . برخلاف منحنی های نرم نسخه موجود ، نسل بعدی Sorento از ظاهری کلی برخوردار است. در جلو ، مشبک شکل پیچیده تری می گیرد که اکنون به لبه های چراغهای جلو گسترش می یابد. فاسیای تحتانی نیز زاویه ای تر است و چراغ های مه شکن ذوزنقه ای در هر طرف آن نقطه ای را اشغال می کنند. طراحی بخش جلویی یک طراحی تهاجمی برای خودروی کیا سورنتو به شمار می رود که زیبا تر از همیشه و نسخه های قبلی ظاهر شده است.

کیا سورنتو

مقاله‌های مرتبط:

در پروفایل ، خطوط واضح تر سورنتو نیز قابل مشاهده است. در امتداد درها ، مجسمه سازی روی قسمت های پایین قابل توجه تر است. در پشت بام ریل های ظریف وجود دارد و یک اسپویلر در قسمت پشتی قرار گرفته است که به زیبایی هر چه تمام تر این خودرو کمک قابل توجهی می کند در پشت ، سورنتو دو چراغ بزرگ عمودی از هر طرف اتخاذ می کند. قسمت زیرین فاسیا دارای خروجی های اگزوز لاغر و ذوزنقه ای است. این شرکت مانند بقیه وسایل نقلیه ،یک ظاهر طراحی شده جدید و شکوفا را نسبت به مدل فعلی نشان می دهد. به طور کلی شرکت های کره ای برای تولید خودرو ها ، هر ساله پیشرفتی قابل توجه دارند که برای ما بسیار جذاب واقع شده است و هر فردی دوست دارد تا برای یک بار هم که شده این خودروی جدید از کیا را تست کند.

کیا سورنتو جدید در راه است و به نظر خوب می رسد

گفته می شود کیا سورنتو 2021 را با گزینه های متعدد موتور ارائه می دهد ، اما در دسترس بودن آنها با توجه به بازار های مختلف ، متفاوت خواهد بود. انتخاب های بنزینی شامل چهار سیلندر 2.5 لیتری ، 2.5 لیتری توربوشارژ ، 2.0 لیتری چهار سیلندر و توربوشارژ 2.5 لیتری است. پیشرانه های توربودیزل آسیاب های 2.0 و 2.2 لیتری خواهد بود. انتخاب های ترکیبی و پلاگین نیز وجود خواهد داشت. طبق گزارش ها ، کیا در تاریخ 17 فوریه از نسخه کره ای جدید سورنتو در بازار کره ای رونمایی خواهد کرد. نوع دیگر بازارها ، مانند ایالات متحده ، به زودی این خودروی جدید از کیا سورنتو را دریافت خواهند کرد. اگر دنبال این خودرو باشید ، کافی است تا در حدود 4 ماه دیگر صب کنید و این شگفت انگیز کره ای را تست نمایید.

Kia Sorento

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.