اخبار خودرو

تصاویری از نسل جدید خودرو پژو 308 منتشر شد!

رقیب جدید گلف از فرانسه را ببینید. پژو احتمالاً از آنچه شما می خواهید ببینید خیلی راضی نخواهد بود ، اما ما بسیار خوشحالیم که یک سری عکس جاسوسی بسیار آشکار را با نسل بعدی پژو 308 به اشتراک می گذاریم. آنچه در گالری زیر می بینید احتمالاً طراحی نهایی از یک هاچ بک جمع و جور فرانسوی است که در همان بخش VW Golf در اروپا بازی می کند و می تواند یک رقیب بسیار جدی برای گلف باشد اما همچنان باید ببینیم که چه اتفاق هایی در این راستا خواهد افتاد چرا که در این تصاویر، متاسفانه نمای عقبی آن مشخص نیست اما باز هم نمادی ترسناک برای فولکس واگن خواهد بود!

عکس های جاسوسی پژو 308

عکس های جاسوسی قبلی این ماشین نمونه های اولیه ای را نشان می دهد که استتار زیادی دارند. با این حال ، این عکسهای جدید جلوی خودروی پژو 308 را کاملاً واضح نشان می دهد و کاملاً خیره کننده به نظر می رسد. نمای جلو در مقایسه با مدل خروجی کاملاً دوباره طراحی شده است و بدیهی است که از 508 و 208 جدید الهام گرفته است که همین موضوع به خشن تر شدن طراحی این خودرو کمک کرده و جوان پسندانه تر از همیشه است!

پژو 308

جلو پنجره مشبک بزرگ رادیاتور آرم جدید این برند را به همراه دارد و به نظر می رسد در این مورد برای برخی از سیستم های ایمنی خودرو نیز نقش یک رادار را ایفا می کند. بالای آرم ، یک نشان “308” وجود دارد ، در حالی که جلو پنجره مشبک توسط چراغ های جلو تیز با چراغ های روشنایی روز LED که به سپر گسترش می یابد ، تکمیل می گردد. کلاهک های کوچک کروم بین مشبک و چراغ ها می توانند مخصوص نازل های واشر باشند.

ویژگی های خودروی جدید Peugeot

قسمت پایین سپر پژو 308 از طرحی کاملاً مجسمه ای با شکل ذوزنقه ای از جلو پنجره مشبک بهره می برد. در هر گوشه دو قسمت از سپر کوچک وجود دارد ، هرچند احساس می کنیم ممکن است چیزی برای اتصال باله های کوچک وجود داشته باشد که برای اسپویلر لب یا نوعی پخش کننده در نظر گرفته شده است. خودروی Peugeot به عنوان یک هاچ بک طراحی نسبتا خوبی دارد و باید دید که در بخش فنی و آپشن ها، چه چیزهایی را به نمایش خواهد گذاشت.

پژو 308

با حرکت به کنار در پژو 308، آرم جدید پژو در گلگیرهای جلو نیز قابل مشاهده است ، در حالی که دامن های جانبی با پسوندهای سپر جدید، ارتباط بصری برقرار می کنند. چرخ های آلیاژی سیاه و درپوش آینه های جانبی پیشرفت های بصری را کامل می کنند و باعث ایجاد خودرویی وحشی تر می شود. متأسفانه، این عکسها نمای واضحی از انتهای عقب ایجاد نمی کنند ، زیرا نمونه اولیه تا حدی در قسمت پشتی پوشانده شده است. با این حال ، حداقل، می توانیم از طراحی پخش کننده تهاجمی با نکات اگزوز بیضی شکل یکپارچه دیدن کنیم که نشان می دهد که پژو 308 می تواند تر و تمیز و از نوع GT Line باشد. با مشاهده چگونگی کشف پژو از این نمونه اولیه ، پژو 308 جدید احتمالاً تنها چند هفته تا معرفی رسمی خود فاصله دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا