اخبار خودرو

اولین حضور نیسان Z در 17 آگوست و در شهر نیویورک

بالاخره این اتفاق می افتد و نیسان Z را از نزدیک و در نیویورک مشاهده خواهید کرد. این یک خودروی خاص با طرفداران ویژه است که همین خاص بودن، آن را از دیگران جدا کرده است. اگر به نیسان Z علافه مند هستید پس این تاریخ را روی تقویم های خود علامت گذاری کنید ، آن را روی یک یادداشت چسبناک قرار دهید و به دوستان خود بگویید چرا که اولین اتومبیل ورزشی نیسان Z در 17 آگوست 2021 شروع به کار می کند. این شرکت امروز فقط چند ماه پس از نمایش کانسپت Z Proto در اواخر ،اعلامیه رسمی را منتشر کرد و همین موضوع نشان داده است که علاقه مندان سوپر اسپرت ها چگونه کنجکاوی خود را برای یک اتومبیل ویژه به نمایش گذاشته اند.

نیسان Z

اگرچه هنوز چند ماه دیگر تا نمایش نسخه تولید نشده است ، اما بالاخره ما می توانیم کوپه جدید توربو دوقلو را در این فلز ببینیم. فراتر از یک تاریخ رسمی انتشار ، نیسان جزئیات آبدار مانند عملکرد و قیمت را کنار گذاشته است. ما می دانیم که نیسان Z جدید موتور 3.0 لیتری V6 توربوشارژ را از اینفینیتی Q60 وام می گیرد که انتظار می رود در این مرحله 400 اسب بخار قدرت (298 کیلووات) داشته باشد. یک گیربکس دستی به صورت استاندارد عرضه می گردد و این خودرو با یک گیربکس اتوماتیک اختیاری ارائه می شود و قدرت منحصراً به چرخ های عقب می رود.  طراحی نیسان Z جدید احتمالاً نسخه ای از همان چیزی است که قبلاً در Z Proto دیده ایم: یک شکل فست بک دراماتیک ، یک جلوپنجره بزرگ ، و چراغ های عقب به سبک یکپارچه در عقب.

ویژگی های نیسان Z

ثبت پرونده های ثبت اختراع و عکس های جاسوسی از آنچه ما تصور می کنیم از نسخه نهایی تولید است و تصویری کاملاً واضح و روشن ارائه می دهد. نیسان Z  از قدیم با توجه به طراحی ساده و کلاسیکی که داشت بسیار مورد توجه قرار گرفته و هم اکنون نیز برای بسیاری از علاقه مندان صنعت خودرو، نوستالژیک حساب می شود.  داخل Z جدید نیز نباید دور از Proto باشد. همان صفحه لمسی 8.0 اینچی واضح و همچنین طرح سه سنج در بالای داشبورد ، خوشه ابزار دیجیتال و فرمان تمیز سه پر ، با سطوح نشیمن چرمی به عنوان یک گزینه ، احتمالاً منتقل خواهد شد و ما شاهد یک دیزایت جذاب از فضای داخلی نیسان Z  خواهیم بود. امیدواریم که نیسان ویژگی های بیشتری در این فضای داخلی جای دهد تا جذاب تر گردد.

نیسان Z

تا زمان اعلام رسمی نیسان از میزان هزینه Z جدید اطلاع نخواهیم داشت ، اما افراد داخلی به ما می گویند که قیمت این خودروی اسپرت با میزان 34995 دلار آغاز خواهد شد و به نظر می رسد که برای این نمونه خوب است. بسته های عملکردی شایعه شده می توانند 5000 دلار به این قیمت اضافه کنند و مواردی مانند ترمزهای Brembo ، میله های ضخیم تر نوسان ، خنک کنندگی بیشتر و ویژگی های اضافی را در داخل فراهم کنید اما ما در زمان معرفی نیسان Z جدید در ماه آگوست از تمام جزئیات بیشتر مطلع خواهیم شد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا