اخبار خودرو

احتمال عرضه آنلاین خودروی بی ام و سری 4 کوپه

همه گیری کورونا ویروس، BMW را وادار می کند تا یک پیش نمایش دیجیتالی از سری 4 جدید خود را برگزار کند. دیدن کلمات “ژوئن” و “اولین” در یک داستان ممکن است باعث شود شما فوراً به نمایشگاه اتومبیل دیترویت فکر کنید ، اما همه را بخاطر بسپارید که NAIAS امسال به دلیل بحران جهانی ناشی از شیوع تاج ویروس لغو شده است.

در مورد نمایشگاه اتومبیل ژنو در ماه گذشته نیز همین اتفاق افتاد ، در حالی که برگزار کنندگان نمایشگاه های اتومبیل نیویورک و پکن به ترتیب در اوت و سپتامبر وقایع را عقب انداختند. در مورد نمایشگاه اتومبیل پاریس که قرار است در ماه اکتبر برگزار شود ، هنوز هم برگزار خواه شد، اما به شکل فعلی نیست زیرا یک کم طرفدارتر خواهد بود. هم اکنون احتمال عرضه بی ام و سری 4 کوپه به صورت آنلاین وجود دارد.

عکس جاسوسی بی ام و سری 4 کوپه (BMW 4 Series Coupe 2021)

اما BMWBLOG گزارش می دهد که نسل بعدی سری 4 کوپه قرار است در ماه ژوئن اولین نسخه را آغاز کند ، بدیهی است که در دیترویت نیست. این فاش شدن به طور انحصاری به صورت آنلاین انجام می شود و این بدان معناست که مدتی طول خواهد کشید تا مردم به صورت فیزیکی این خودرو را مشاهده کنند.

به شرط اینکه نمایش های خودکار که به تاخیر انداخته اند، هنوز هم برگزار می شود، امیدواریم که کمی پاییز امسال با رقیب Audi A5 Coupe مقایسه کنیم و رقابت کلی بین این دو خودرو را مشاهده کنیم. جالب اینجاست که در ادامه این گزارش آمده است که ممکن است در داخل کابین بی ام و سری 4 کوپه نسبت به سری 3 تغییراتی ایجاد شود.

بی ام و سری 4 کوپه

کاملاً تعجب آور خواهد بود که با توجه به همه نمونه های اولیه سری 4 که تاکنون دیدیم تقریباً همان فضای داخلی را با مدل های سدان و واگن خواهیم داشت. یک چیز مطمئن است – مشبک بزرگ بر روی نسخه های سری 3 معمولی نصب نمی شود ، اما M3 جدید آن را دریافت می کند. فراتر از پیشرانه های بنزینی و دیزل معمولی که از سری 3 وام گرفته شده است، سری 4 جدید BMW نیز شایسته آن است که یک مجموعه ترکیبی را انتخاب کند.

این یپشرانه می تواند از سال 330e باشد که باتری لیتیوم-یون 12 کیلووات ساعت یک برد الکتریکی دارای گواهینامه EPA به طول 22 مایل (35 کیلومتر) را برای مدل چرخ دنده عقب و 20 مایل (32 کیلومتر) برای نسخه مجهز به xDrive ارائه می دهد.

پیشرانه بی ام و سری 4 کوپه

BMW الکتریکی دارای یک موتور چهار لیتری توربوشارژ 2.0 لیتری با 181 اسب بخار (135 کیلووات) و 258 پوند فوت (350 نیوتون متر) است که از طریق یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته به جاده منتقل می شود و با یک موتور الکتریکی با تولید 107 اسب بخار ( 80 کیلو وات) و 77 پوند فوت (104 نیوتن متر) ترکیب می شود. در کل خروجی 288 اسب بخار (215 کیلو وات) و 310 پوند فوت (420 نیوتن متر) ، به علاوه 40 اسب بخار (30 کیلو وات) به مدت ده ثانیه با حالت تقویت فعال می شود.

BMW 4 Series Coupe

عکس های جاسوسی نشان داده است که بی ام و سری 4 کوپه جدید قابل تبدیل در نظر گرفته شده است و این موضوع با وجود کاهش تقاضا برای سبک بدنه اتفاق افتاده است. علاوه بر این ، یک Gran Coupe جدید نیز در دستور کار قرار دارد تا i4 کاملاً برقی را که پیش از این در مارس از نام مفهوم براق استفاده شده بود ، تکمیل کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا