اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی خودرو Audi RS3 سدان

“چیزهای خوب برای کسانیست که منتظر می مانند” و این حرف همان چیزی است که آئودی احتمالاً به افرادی می گوید که RS3 جدید می خواهند. آخرین نسل A3 تقریباً یک سال پیش آغاز به کار کرد و شش ماه بعد S3 داغ به دو فرم هاچ بک و سدان معرفی شد. اوج سری A3 در اواسط سال در قالب یک RS3 جدید وارد می شود. در همین حال ، جاسوسان ما دستگاه پنج سیلندر چهار در را که آزمایش های زمستانی را انجام می داد ، گرفتار کرده اند و به نظر می رسد که همان Audi RS3 سدان باشذ.

آئودی RS3 سدان

عکس های جاسوسی از Audi RS3 سدان

اگر به دلیل ورودی های هوای ریزتر و نکات تخلیه بیضی شکل در عقب نبود ، به سختی می توانستید این مدل از Audi RS3 سدان را به عنوان نمونه کاملاً پیشرفته آئودی اسپورت شناسایی کنید. گلگیرها از عرض بیشتر با اندازه جدیدتر بهره می برند و ترمزها نیز بزرگتر هستند ، اما برای چشم آموزش ندیده ، این نمونه اولیه در مقایسه با مدل A3 S Line یا S3 تفاوت چندانی ندارد. این مدل دارای سبک های معمول کم رنگ RS از اینگولشتات است که به شهرت رسیده اند. به طور کلی به نظر می رسد که آئودی برای Audi RS3 سدان بیشتر زمان گذاشته باشد.

Audi RS3 سدان

به عنوان مثال ، ورودی های هوای سپر جلو S3 بسیار جعلی هستند در حالی که به نظر می رسد RS3 عملکردی هستند و توسط ملاقات های عمودی اضافی برای تغییر مسیر هوا در کنار آن قرار می گیرند. عکس های جاسوسی که نمای جانبی را نشان می دهد ، نمونه اولیه سواری را نسبت به مدل مبتنی بر Audi RS3 سدان کمتر نشان می دهد در حالی که در پشت ، اسپویلر درب صندوق عقب برجسته تر است. قطعه مهمانی RS3 در زیر کاپوت جایی که موتور بنزینی پنج سیلندر توربوشارژ حداقل 400 اسب بخار تولید می کند، مخفی مانده است.

چرا مشتاق ورود این خودرو هستیم!

ما شنیده ایم که از طریق الگوی آئودی ، پنج خط 2.5 TFSI ماساژ داده شئه است تا قدرت 415 اسب بخار را تحویل دهد و یک شایعه وحشی وجود دارد که نشان می دهد نسخه اسپرت تر با 450 اسب بخار برنامه ریزی شده است. اگر این عدد درست باشد ، به چهار حلقه آئودی این امکان را می دهد تا عنوان قدرتمندترین خودروی کامپکتی را که به مرسدس-AMG و بزرگترین مدل CLA45 S با قدرت 416 اسب بخار از دست داده، پس بگیرد.

آئودی RS3 سدان

عکس های جاسوسی نشان داده است که معادل Sportback نیز در حال آمدن است ، اما احتمال اینکه این بار دیگر میوه ای ممنوع در ایالات متحده باشد، وجود دارد. آمریکای شمالی حتی با معرفی RS6 Avant که مدتها انتظار آن را می کشید ، هنوز چندین مدل آئودی RS ، از جمله RS Q3 / RS Q3 Sportback را از دست داده است ، البته RS4 Avant نیز در این کشور عرضه نشده است. باید چند ماه دیگر صبر کنیم تا آخرین بیت های استتار از بین برود و ماشین را به طور کامل مشاده کنیم. ما امیدواریم که آئودی به جای طولانی شدن انتظار برای مدل چهار درب ، از هاچ بک و سدان همانند مدل های S3 رونمایی کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا