اخبار خودرو

خودرو جدید آئودی RS قدرت بیشتری را برای R8 RWD دریافت می کنند.

بسته های جدید RS Design یک کابین زیبا تر ایجاد کرده است و سبب شده است تا خورویی جالب تر را تجربه کنیم که قدرت و سبک بهتری را دارا هستند. آئودی اسپورت برای سال مدل 2022 در ایالات متحده اصلاحاتی را در زمینه وسایل نقلیه RS انجام داده است. در میان این تغییرات ، بسته های جدید RS Design برای افزودن سبک به برخی از وسایل نقلیه وجود دارد.

مشخصات خودروهای جدید آئودی RS

2022 RS5 کوپه و Sportback از جمله مدل هایی هستند که بسته RS Design اختیاری را شامل می شوند که شامل لبه قرمز برای کمربندهای جلو ، تشک های کف با مارک RS با لبه های قرمز است و آلکانتارا فرمان ، تعویض دنده و کنسول مرکزی را می پوشاند. این مدل ها همچنین با یک بسته Bronze Styling در دسترس هستند که علاوه بر دوخت های برنزی برای کابین ، چرخ های 20 اینچی با برنز ، نشان های بیرونی مشکی ، و تریم های کربن مات ، اسپویلر جلو ، تزئینات پخش کننده عقب و محفظه های آینه را پوشش می دهد.

آئودی RS

سرانجام ، بسته Dynamic Plus محدود کننده سرعت را به 174 مایل در ساعت (280 کیلومتر در ساعت) افزایش می دهد و ترمزهای جلو سرامیکی ، کولیس های ترمز خاکستری و یک پوشش موتور کربنی را به آن اضافه می کند. RS6 Avant و RS7 بسته های RS Design خود را دارند که شامل کمربند ایمنی با لبه های قرمز یا خاکستری ، تشک های کف RS و پوشش آلکانتارا برای کنسول مرکزی ، تعویض دنده و تعویض دنده پایین تخت است. گزینه های جدید چرخ شامل طرح های 22 اینچی در پایان کربن ، مشکی یا تیتانیوم است.

ویژگی های AUDI

آئودی RS Q8 از ویژگی های استاندارد جدیدی همچون کروز کنترل تطبیقی ​​با کمک ترافیک و سیستم کمکی برای حفظ خط برخوردار است. این بسته اجرایی اکنون شامل سیستم کمک علامت راهنمایی و تقاطع است. بسته RS Design با تجهیزات مشابه RS6 Avant و RS7 عرضه می گردد که این خودرو را کامل تر می کند. آئودی RS پکیجی برای کامل تر کردن خودرو می باشد که تجهیزاتی کامل تر و اسپرت تری را ارائه می دهد. باید بگوییم که استفاده از این پکیج ها به برندهایی نظیر آئودی کمک می کند تا بتوانند بهتر از هر برندی در راستای خودروهای اسپرت عمل کند. به طور کلی خودروهای اسپرت آئودی بسیار هیجان انگیز هستند.

آئودی RS

سرانجام ، آئودی در خصوص خودروی R8 2022 تجدید نظر می کند. R8 Performance RWD جدید به جای 532 اسب بخار (397 کیلووات) و 398 پوند فوت (540 نیوتن متر) در سال گذشته ، با پیشرانه جدیدی عرضه می گردد که در حدود 562 اسب بخار (419 کیلووات) و 406 پوند فوت (551 نیوتن متر) قدرت دارد که در مقایسه با نسل قبلی، افزایش قدرت بیشتری دارند. بخش عقب R8 همچنین دارای بسته جدید Sport Exhaust است که شامل لوله هایی با نوک مشکی است. بسته Dynamic، دیسک های ترمز سرامیکی ، چرخ های 20 اینچی تیتانیوم و روکش چرم ناپا را روی صندلی های پوسته مسابقه اضافه می کند. بسته جدیدی که در بخش آئودی RS قرار می گیرد سبب شده تا خودروهای این برند ظاهری اسپرت تر داشته باشند و طراحی بهتری را تجربه کنند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا