اخبار خودرو

میتسوبیشی میراژ 2019 (Mitsubishi Mirage) و خاص ترین ویژگی های آن

میتسوبیشی پس از رها کردن مدل میراژ در ایالات متحده ، بیش از یک دهه زودتر الگوی Mirage را برای سال 2014 دوباره زنده کرد. میتسوبیشی میراژ ابتدا به عنوان یک هاچ بک (که بعداً توسط همتای سدان خود ، Mirage G4 به آن پیوست) دوباره معرفی شد ، میراژ نسخه جدیدی از نسخه محدود یا LE را برای سال مدل 2019 اضافه می کند. LE در بالای مدلهای ES و RF قرار دارد اما در زیر SE و GT ، LE از كلاه و چرخ های آینه سیاه خود و لهجه های داخلی قرمز متمایز است.

بررسی 2019 Mitsubishi Mirage LE

در حالی که قیمت پایه Mirage 13،795 دلاری آن را به یکی از ارزانترین اتومبیل های جدید فروخته شده در امروز تبدیل می کند ، ظرافت غیرقابل انکار به میراسوبیشی میراژ وجود دارد. این خودرو در طول 149.4 اینچ و 59.4 اینچ قد ، 1.7 اینچ محکم است و 3.7 اینچ کوتاه تر از یک Mini Hardtop. اما بر خلاف Mini شیک ، میتسوبیشی دنیاتر به نظر می رسد. در واقع ، ممکن است شما تا آنجا پیش بروید که میراژ عمومی را صدا کنید.

میتسوبیشی میراژ

نشان های میتسوبیشی را برداشته و این دریچه می تواند توسط هر تعداد خودروساز برای یک محصول منتقل شود. این گفته نشان می دهد که ، میراژ زشت نیست. این فقط مبهم است حداقل درپوش های آینه بیرونی با رنگ مشکی LE جدید و 2019 چرخ های LE 15 اینچی ، کمی از شخصیت را به این طراحی تا حد زیادی فراموش شده اضافه می کنند.

فضای کابین Mirage

همان مورد داخلی است که فاقد هر سبک واقعی است. مطمئناً ، لهجه های قرمز مخصوص LE در اطراف دریچه های HVAC بیرونی و کنسول میانی مقداری ادویه را درون مخلوط می کنند ، اما در بیشتر مواقع ، لباس های Mirage به اندازه توفو ساده است. اما Kudos برای طراحی یک مرکز پشته ارگونومیک با کنترل سرگرمی و نصب HVAC به میتسوبیشی به میتسوبیشی رفت. با این حال ، برای هر پیروزی ، یک ضرر وجود دارد ، و مواردی از قبیل زبانه های قفل درب که بدون علائم به راحتی قابل شناسایی انجام می شوند.

میتسوبیشی میراژ

آسایش به معنی Mirage نیست و صندلی های جلوی شکاری هاچ بک فاقد پشتیبانی لازم برای رانندگی در مسافت های طولانی است. مالیدن نمک اضافی به زخم ، ستونی است که کج می شود اما تلسکوپ نیست ، و این منجر به وضعیت رانندگی می شود که به راحتی از پدال یا نزدیک به پدال یا از فرمان دور است. حداقل LE trim صندلی صندلی راننده را ارائه می دهد. این ویژگی از میان ریزه های ES و RF با مشخصات پایین است.

صندلی های میراژ

با توجه به اندازه کوچک Mirage ،  صندلی عقب خودرو فضای بیشتری از آنچه انتظار می رود ارائه می دهد. میتسوبیشی با داشتن 34.2 اینچ از پا ، به همان اندازه شورولت جرقه کوچک و به طرز قابل توجهی بزرگتر از هاچ بک کیا ریو با 1.2 و 0.7 اینچ جای دارد. هنوز هم این فضایی نیست که برای سفرهای جاده ای طولانی ساخته شده است و بزرگسالان با اندازه کامل بهتر می توانند برای صندلی جلو بجنگند.

Mitsubishi Mirage

این یک تایپیو نیست میتسوبیشی میراژ واقعاً از نظر عملکرد و عملکرد بسیار ناچیز است. نگاهی به برگه مشخصات بیندازید و خواهید فهمید که چرا میراژ با برخورداری از 78 اسب بخار از موتور سه سیلندر 1.2 لیتری پرقدرت ارائه می شود ، Mirage به طور قابل توجهی کند است و برای رسیدن به سرعت آن به یک پای راست سنگین احتیاج دارید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا