اخبار خودرو

کانسپت MG Cyberster شانس حضور دارد!

MG Cyberster یک خودروی جذاب است و طراحی زیبایی دارد اما طراحی این خودرو کاملا خاص می باشد و طرفداران قابل توجهی دارد. اگر شما هم در لیست افرادی قرار می گیرید که به این خودرو علاقمند هستید و ترجیح می دهید تا یک نسخه از نسخه تولیدی آن داشته باشید، می توانید در تأمین بودجه آن مشارکت کنید. ما کانسپت MG Cyberster را حتی قبل از نمایشگاه خودرو شانگهای در سال 2021 دیده ایم. این آینده نگرانه است ، دارای طراحی تاکیدی است ، و کاملاً رک و پوست کنده ، قطبی به نظر می رسد – ترکیبات عالی برای جلب توجه جهان نیز در این خودرو وجود دارد که باعث خاص تر شدن آن می گردد.

MG CyberCUBE

در این رساتا به نظر می رسد خودروساز چین-انگلیس در این کار موفق باشد. رسانه ها در این باره صحبت می کردند ، و این سوال باعث می شد مردم این سوال را بپرسند که آیا این مفهوم هرگز به تولید انبوه می رسد؟ همانطور که مشخص شد ، MG برنامه هایی برای انجام این کار دارد ، اما به کمک شما نیاز دارد چرا که نظر شماست که سبب می شود تا شرکت ها، خودرویی که بیش تر از قبل به واقعیت نزدیک است را تولید کنند و البته که طرفداران این خودرو ها نیز روشن می گردد.

برخی ویژگی های کانسپت جدید MG Cyberster

با توجه به محبوبیت کانسپت رودستر ، مارک اتومبیل متعلق به SAIC کمپینی را برای اطمینان از آینده سایبرستر به عنوان یک وسیله نقلیه تولیدی راه اندازی کرده است و به دنبال سرمایه گذاری گسترده برای این خودرو می باشد. درست مانند یک کمپین کیک استارتر. این مدل تجاری که MG CyberCUBE نامیده می شود ، مشارکت طرف های علاقه مند در تهیه بودجه تولید سایبرستر را تامین می کند. هدف شرکت MG دستیابی به 5000 سهم برای شروع تولید رودستر برقی است که قیمت هر سهم 1000 RMB یا حدود 154 دلار است و هر فردی می تواند برای خرید این سهم پیش برود.

MG CyberCUBE

شما تا 31 ژوئیه 2021 فرصت دارید در این کمپین سرمایه گذاری جمعی مشارکت داشته باشید. MG گفت که علاقمندان فقط باید به سیستم عامل MG CyberCUBE وارد شوند و پرداخت یک سهم را که در غیر این صورت “Dream Gold” شناخته می شود ، ارسال کنند. پس از رسیدن به هدف ، می توانید وسیله نقلیه را در حالت راه اندازی در نظر بگیرید و این مبلغ به عنوان ودیعه شما محسوب می شود. در صورتی که این کمپین به هدف 5000 سهم خود نرسد ، MG مبلغ را پس می دهد.

خودروی مورد علاقه خود را دریابید.

اگر به خرید سهم MG Cyberster علاقه مند هستید باید بگوییم که شما در این مورد به اقبال زیادی احتیاج خواهید داشت زیرا MG هیچ اطلاعاتی در مورد محل یافتن پلتفرم MG CyberCUBE ارائه نداده است. در خصوص این خودرو، تأیید شده است که برد MG Cyberster حداکثر 500 مایل (805 کیلومتر) است ، در حالی که گفته می شود سرعت 0-60 مایل در ساعت (97 کیلومتر در ساعت) در این نمونه کمتر از سه ثانیه است که به نظر برای این خودرو فوق العاده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا