اخبار خودرو

مرسدس GLC ویدئویی جاسوسی کراس اوور را به نمایش می گذارد

ما هنوز چندین ماه با اعلام رسمی و معرفی مرسدس GLC فاصله داریم. بیش از یک سال است که ما آزمایش نسل بعدی مرسدس مرسدس GLC را مشاهده نکرده ایم. این کراس اوور کاملاً استتار شده با روکش روی قسمتهای جلو و عقب و واحدهای روشنایی  در خیابان ها دیده شد که همین موضوع سبب شده تا این کراس اوور محبوب دل ها باشد و بسیاری از افراد منتظر رو شدن تصاویر جدید از این مدل گردند. یک ویدیوی جدید اخیراً آزمایش کراس اوور را دوباره آغاز کرده است و مرسدس همچنان به مخفی نگه داشتن طراحی GLC ادامه می دهد ، این کراس اوور همچنان همان پوشش های قبلی 12 ماه قبل را دارد. این بدان معناست که برای اولین بار هنوز ماه ها مانده است.

مرسدس GLC

هر زمان که مرسدس GLC اولین بار به بازار عرضه شود ، مشتریان باید انتظار یک تغییر کامل در داخل و خارج را داشته باشند. GLC جدید زمینه های اصلی خود را با کلاس C جدید به اشتراک می گذارد ، این بدان معنی است که این دو در طراحی داخلی شبیه به یکدیگر هستند و فضای داخلی قدیمی کراس اوور را مدرن می کنند. انتظار می رود GLC یک خوشه ابزار دیجیتال و یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی در پایین داشبورد دریافت کند. همچنین باید با جدیدترین فناوری مرسدس و ویژگی های ایمنی همراه باشد. به طور کلی این خودرو از مرسدس نه تنها از نظر جذابیت گیراست بلکه به مانند کلاس سی می تواند یک خودروی کامل و لاکچری باشد.

اخبار منتشر شده از تصاویر جاسوسی مرسدس GLC

زیربنای به روز شده ضمن کاهش وزن به افزایش استحکام پیچشی کراس اوور کمک می کند. کراس اوور مرسدس GLC بزرگتر از مدل خروجی به نظر می رسد ، اگرچه برای اطمینان از اندازه گیری دقیق محور چرخ ، به اندازه گیری دقیق نیاز خواهیم داشت ، اگرچه این می تواند یک استتار و روکش باشد و البته که بسیاری از ویژگی های . نسبت های خارجی GLC نباید نسبت به نسخه فعلی تغییر زیادی کند ، هرچند که دارای طراحی های جدید برای جلو و عقب با ورق های فلزی جدید نیز خواهد بود که خود می تواند زیبایی وصف ناپذیری برای این کراس اوور عرضه دارد. البته که مرسدس GLC به عنوان یک خودروی جذاب همواره توجه های زیادی به سمت خود جلب کرده است.

2022 Mercedes GLC spy photos

انتظار می رود نسل بعدی GLC تعداد زیادی موتور چهار سیلندر را دریافت کند ، حتی برای نمونه AMG با عملکرد بالا نیز این اتفاق خواهد افتاد. یعنی مرسدس GLC با پیشرانه های 4 سیلندر بیشتری نسبت به 6 یا 8 سیلندر عرضه می گردد. این پلتفرم جدید به این شرکت امکان می دهد نیروگاه های الکتریکی از جمله هیبریدهای پلاگین را اضافه کند. با توجه به میزان استتارهایی که هنوز کراس اوور را پوشش می دهد ، انتظار نداریم که مرسدس GLC جدید را تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده رسماً عرضه کند و طراحی آن به نمایش گذاشته شود. پس از این اتفاق ، احتمالاً باید منتظر اولین نسخه AMG همراه با GLC کوپه که دوباره طراحی شده است ، باشیم.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا