اخبار خودرو

مرسدس E-Class کوپه، به موتور 8 سیلندر مجهز نمی شود.

تقریباً هفت سال پیش ، یک مدیر محصول مرسدس اعتراف کرد که این شرکت با معرفی نسخه های AMG E63 از نسل قبلی مرسدس E-Class کوپه و کانورتیبل ، اشتباه کرده است. او همچنین قول داد كه این مسئله را با اتومبیل های نسل بعدی برطرف كند ، اما ستاره سه پره هرگز به طور کامل مطابق با این قول عمل نكرد. دلیل این امر این است که اگرچه امروزه مدلهای AMG دو درب وجود دارند ، اما نسخه های “53” بدون موتور V8 بزرگ عرضه می شوند. به نظر می رسد با تغییر چهره اخیر صورت گرفته برای مرسدس E-Class کوپه این موضوع همچنان غییر نخواهد کرد.

چه چیزی در مرسدس E-Class کوپه جدید است؟

نماینده مرسدس در گفتگو با موتور ترند گفت: مدل های E63 Coupe و Convertible در دستور کار نیستند. کاملیا برودنر ، مدیریت محصول برای AMG ، با بیان اینکه E53 فوق الذکر مناسب ترین نسخه در این بخش است ، افزود: یک مدل 63 بدون یک پیشرانه خوب به سادگی مورد نیاز نیست. روکش نقره بسته Dynamic Plus AMG است که برای اولین بار به یک خودرو شش سیلندر فرو رفته است و برنامه رانندگی RACE را با Drift Mode ، فرمان اسپرت AMG و کالیپرهای ترمز قرمز ارائه می دهد و این تمام چیزی است که ما می دانیم.

مرسدس E-Class کوپه

کلاس Mercedes E-Class Coupe و Convertible یک پیشرانه ترکیبی پلاگین است ، اما مشتریان می توانند با انتخاب خود نسخه سدان یا واگن دریافت کنند. مرسدس تصمیم خود را با بیان اینکه تقاضای زیادی برای این اتومبیل های دو درب نظیر مرسدس E-Class کوپه برقی وجود نخواهد داشت ، ایجاد کرد ، بنابراین آنها این مشکل را ندارند. این حذف کردن ها برای مرسدس نباید به عنوان روشی در کاهش تدریجی اهمیت کودتاها و مبدل ها در نظر گرفته شود. Mercedes E-Class Coupe یک نمونه حذف نشدنی است.

مرسدس E-Class کوپه و برخی ویژگی های آن

“من می توانم به شما اطمینان دهم که آینده ما کابریولت را در این کلاس حفظ خواهد کرد. این در قلب مرسدس است … من کاملاً مطمئن هستم که در آینده یک مورد دیگر را خواهید دید. “مایکل کلز به عنوان مهندس ارشد کلاس E گفت، این شرکت همچنین معتقد است که هنوز تقاضای کافی برای توجیه کوپه های فروش وجود دارد ، بنابراین این سبک های بدنه به خصوص مرسدس E-Class کوپه شیک با وجود شوق SUV به جایی نمی روند. مرسدس E-Class کوپه یکی از بهترین نمونه های کانورتیبل است. به همین ترتیب Mercedes E-Class Coupe اگرچه پیشرانه 8 سیلندر خود را از دست می دهد اما باز هم در نمونه جذاب ترین ها قرار می گیرد.

Mercedes E-Class Coupe

این امر به ویژه وقتی مورد توجه قرار می گیرد که در نسل دوم Mercedes E-Class Coupe به خوبی انجام می شود ، که بسیاری از بیت ها و قطعات آن را با SL کاملاً جدید به اشتراک خواهد گذاشت. انتظار می رود که این دو مورد خالی باقی مانده از نسخه احتمالی S-Coupe Coupe و Convertible را که دقیقاً فروشندگان قدرتمندی نبودند ، پر کنند. مرسدس E-Class کوپه یکی از نمونه های نوستالژیک و خوب است که با طراحی جدید تر و سیستم جدید سرگرمی همراه شده است. سیستم سرگرمی Mercedes E-Class Coupe از نمونه جدید با ویژگی های خوب بهره مند شده است. سیستم خلبانی رانندگی در مرسدس E-Class کوپه از دیگر ویژگی های کابین این خودرو است.

Mercedes E-Class Coupe

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا