اخبار خودرو

مرسدس CLE در سال 2023 به بازار عرضه می شود.

مرسدس CLE به عنوان یک خودروی جدید به بازار معرفی خواهد شد که ویژگی های جالبی را باید از آن انتظار داشته باشید. آیا به خط مرسدس بنز نگاه می کنید و آرزو دارید که یک ماشین با محور چرخ در عقب باشد که بین کلاس C و کلاس E می چرخد؟ به گفته Autoblog.it ایتالیا ، ظاهراً این خودروساز این مسئله را به عنوان یک طاقچه مناسب می بیند زیرا ظاهراً قصد دارد کلاس CLE را در سال 2023 معرفی کند.

مرسدس CLE

ویژگی های خودروی مرسدس CLE

مرسدس با استفاده از پیشوند CL ، مدل های سدان الهام گرفته از کوپه خود را نشان می دهد. این بدان معنی است که CLE دارای سقف قوسی وسایل نقلیه مانند CLA و CLS است. ظاهراً مدل های جدید کوپه ، قابل تبدیل و واگن نیز وجود دارد. Autoblog.it ادعا می کند برای جلوگیری از شلوغ شدن در صف ، این مدل ها C-Class Coupe ، C-Class Cabriolet ، کلاس E Coupe (گالری زیر و تصویر بالا) و E-Class Cabriolet را جایگزین می کنند. مرسدس CLE به عنوان یک خودروی کوپه و قدرتمند به بازار معرفی خواهد شد که انتظار می رود خیلی سریع پیشرفت کند.

مرسدس CLE

طبق گزارش ها ، کلاس CLE با چیدمان های چرخ عقب یا تمام چرخ ها همراه است. طبق گزارش ها ، این مدل ها با یک موتور جدید 4 لیتری چهار سیلندر ترکیبی ملایم و هیبرید جدید در دسترس خواهند بود. توسعه کلاس مرسدس CLE بسیار جالب توجه است زیرا نقل قول های شرکت های اجرایی نشان می دهد مرسدس می خواهد ترکیب خود را ساده تر کند.

یک ترکیب جدید یعنی مرسدس CLE

ماركوس شفر ، رئیس R&D مرسدس ، در مصاحبه ای قبلی با Autocar گفت: “ما در حال بررسی نمونه کارها محصولات خود هستیم ، به خصوص که بسیاری از EV های خالص را اعلام کردیم.” “دانستن پیچیدگی پس از رشد در چند سال گذشته به این معنی است که ما به طور قطع در ترکیب فعلی خود قرار داریم. ایده این است که ساده سازی کنیم – انواع اتومبیل ها را بیرون ببریم و سیستم عامل ها ، پیشرانه ها و اجزای سازنده را نیز در نظر بگیریم.” این یعنی باید مرسدس CLE را به عنوان یک خودروی کامل و مناسب در نظر بگیریم.

مرسدس CLE

یکی دیگر از عواملی که باعث جذابیت این شایعه از مرسدس CLE می شود این است که به نظر می رسد عکس های جاسوسی نشان می دهد مرسدس در حال توسعه واگن کلاس C بعدی است. به نظر نمی رسد داشتن نسخه های یکسان برای هر دوی این وسایل نقلیه با اندازه ای بسیار مشابه سبب شود تا برنامه سازنده خودرو برای ساده تر شدن خط تولید این دو نمونه سازگار باشد. با این وجود ، کاملاً ممکن است که خودروی استتار شده در عکس های جاسوسی از نوع واگن CLE-Class باشد. شباهت طراحی با کلاس C می تواند باعث سردرگمی این دو وسیله نقلیه شود ، به خصوص هنگامی که استتار در حال پنهان کردن بدنه است.

مرسدس CLE

استتار بدنه به این معنی است که ممکن است مرسدس CLE بسیار به نمونه کلاس C شباهت داشته باشد و همین موضوع سبب شود تا این شرکت به برنامه خود که ساده تر کردن خودرو هاست نرسد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا