اخبار خودرو
موضوعات داغ

اولین خودرو مرسدس سی کلاس LWB با جلوپنجره مشبک کلاسیک

مرسدس در Auto Shanghai در چین کاملاً نمایشی عمل کرده است که جدا از آوردن دوقلوی الکتریکی EQS و EQB و CLS فیس لیفت ، از شاسی بلند C کلاس نیز رونمایی می کند. این سدان لوکس که کاملاً پسوند “L” را به همراه داشته باشد ، در برابر BMW تولید سری 3 و آئودی A4 قرار می گیرد که هر دو نیز برای فضای عقب اضافی تولید شده اند. خودروی مرسدس سی کلاس LWB به عنوان یک خودروی حرفه ای عمل می کند که طراحی قابل توجهی را نیز دارد.

سایر ویژگی های خوردو مرسدس سی کلاس LWB

فاصله محوری چرخیده و درهای عقب بزرگتر تنها علائمی نیست که ما با مرسدس سی کلاس LWB L فقط در چین روبرو هستیم زیرا همچنین متوجه طراحی کلاسیک جلوپنجره جلو خواهید شد. نه تنها این ، بلکه مرسدس سنت دیرینه تزئینات هود را زنده نگه داشته و به جرات می توان گفت بسیار زیبا به نظر می رسد. در شانگهای یک اتومبیل متفاوت با ظاهری مدرن تر و مشابه کلاس C کلاس جهانی با دوچرخه استاندارد به صحنه آمد.

مرسدس سی کلاس LWB

مرسدس جزئیات اندازه اتومبیل را بیان نمی کند ، اما گزارش های محلی می گویند فاصله محور فاصله دو هزار و 954 میلی متر (116.3 اینچ) است ، بنابراین 89 میلی متر (3.5 اینچ) بلندتر از C کلاس W206 بین المللی می باشد. طول کلی به 4882 میلی متر (192.2 اینچ) رسیده است که نشان دهنده افزایش 131 میلی متر (5.1 اینچ) نسبت به سدان استاندارد است. آرم سبک “L” در ستون عقب بیشتر نشان دهنده آن است که این مدل منحصر به فرد جمهوری خلق چین است. در حالت کلی طراحی جدیدی که برای این خودرو در نظر گرفته شده است، به نظر می رسد که ویژگی های خوبی از آن را به نمایش می گذارد.

ویژگی های خاص مرسدس سی کلاس LWB

فضای داخلی اساساً از کلاس جهانی مرسدس سی کلاس LWB منتقل شده است که نسخه دقیق آن برای زمان عرضه نمایش داده می شود. همانطور که می دانید مرسدس جدیدترین مدل C را در برخی از نقاط جهان با مشخصات کمتری بدون صفحه لمسی S-Class-esque XXL به فروش می رساند. این یکی از نمایشگرهای 11.9 اینچی برای تنظیمات جمع و جورتر 9.5 اینچی که با کنترل های آب و هوای لمسی خازنی جداگانه پیوستند، عرضه خواهد شد که به تکمیل شدن فضای کابین کمک خوبی می کند.

مرسدس سی کلاس LWB

در قسمت پشتی فراتر از فضای اضافی پا، برخی تغییرات ایجاد شده است زیرا مرسدس صندلی های جذاب تری را در مرسدس سی کلاس LWB نصب کرده است که با یک بازوی مرکزی بازتر با دکمه های داخلی و درگاه های USB جدا گردیده اند. جالب توجه است که نوع چینی دارای مواد کاهش دهنده صدا برای ایجاد یک کابین ساکت تر است و همچنین این خودرو با کمک تنظیم راحت تر سیستم تعلیق عرضه می گردد. مرسدس سی کلاس LWB نوع L در چین به برادران سدان خود پیوست و مرسدس همچنین یک کلاس A (با نسخه داغ AMG A35 موجود) و یک کلاس L را به همراه یک کراس اوور کشیده GLC در این کشور به فروش می رساند تا بتواند بازار خوبی را در این کشور تجربه کند.

Mercedes C-Class

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا