اخبار خودرو

خودرو مرسدس بنز EQS و تصاویر جاسوسی با پوشش کمتر

مرسدس بنز EQS با طراحی بهتر عرضه می گردد. مرسدس بنز EQS جدید، بزرگ و لوکس خواهد بود. به نظر می رسد مرسدس مشتاق است که خودروی قدیمی خود را از سدان برقی EQS جدا کند. این شرکت در حال تحریک بخش الکتریکی است و با ادامه توسعه ، فضای داخلی جدید و نرم خود را در چندین پیکربندی به نمایش می گذارد. دسته جدیدی از عکس های جاسوسی نشان می دهد که این مدل سرانجام مقداری از استتار خود را از دست داده و برای اولین بار یک قطعه خوب ورق فلز در زیر آن نشان داده شده است. با این حال ، مرسدس بنز EQS همچنان از کامو در نمای جلو و عقب استفاده می کند.

عکس های جاسوسی مرسدس بنز EQS

عکس های جاسوسی جدید مرسدس بنز EQS، یک سدان صاف و یکدست را نشان می دهد که دارای بخش گلخانه ای شیب دار و دسته های درب جدید و جذاب است. خط سقف با طراحی لیفت بک عقب ترکیب می شود ، در حالی که قسمت جلوی آن از برش منحصر به فرد گلگیرها برخوردار است که البته برای یک کاپوت، پارچه ای عریض بر روی سدان قرار گرفته است. در خارج از کشور شگفتی زیادی وجود ندارد زیرا مرسدس در اوایل این ماه نمای بیرونی را تا حدی منتشر کرد و به ما ایده ای از انتظارات را داد.

Mercedes-Benz EQS

مرسدس بنز EQS در کنار کلاس S این برند در مجموعه لوکس قرار خواهد گرفت و سوار بر معماری الکتریکی جدید این شرکت (EVA) خواهد شد و به اولین وسیله نقلیه تمام برقی اختصاصی این برند تبدیل خواهد شد. جزئیات مربوط به پیشرانه تحت محاصره محکم باقی مانده است ، هرچند که خودروساز نشان داد که سدان برد بیش از 435 مایل (700 کیلومتر) را ارائه خواهد داد ، البته این بر اساس آزمایش قابل قبول WLTP اروپا است ، بنابراین انتظار کمتر در ایالات متحده را داشته باشید.

برخی مشخصات بنز جدید

بخش تکنولوژی بنز، تمرکز زیادی برای مدل جدید خواهد بود. این شرکت در حال حاضر فضای داخلی مرسدس بنز EQS را به نمایش گذاشته است ، از جمله آن صفحه نمایش جدید و اختیاری MBUX Hyperscreen این برند که سه صفحه نمایش را در زیر یک شیشه ضد خش قرار می دهد که کل داشبورد را در خود جای داده است. از ویژگی های بازخورد لمسی باید بگوییم که این صحفه نمایش به لطف 12 محرک مستقر در زیر صفحه های لمسی از قابلیت لمسی بسیار خوبی برخوردار است. سدان های غیر Hyperscreen EQS از یک طرح داخلی مشابه آنچه در کلاس S ارائه می شود ، با صفحه نمایش جدید و سیستم سرگرمی 12.8 اینچی مشابه بین این دو برخوردار هستند. مرسدس قبل از فروش در اواخر سال جاری ، مدل 2022 مرسدس بنز EQS جدید را در 15 آوریل به طور کامل نشان خواهد داد.

مرسدس بنز EQS

مرسدس بنز EQS می تواند به عنوان یک خودروی الکتریکی واقعی دیده شود که البته باید منتظر ماند و دید که این خودرو چه تغییراتی را تجربه خواهد کرد. به نظر می رسد که بنز برای این خودروی الکتریکی برنامه ای واقعی دارد تا بتواند در مقایسه با تسلا و دیگر رقبا، قوی تر عمل کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا