اخبار خودرو

آپدیت های مرسدس برای مرسدس کلاس ای (mercedes benz)

مرسدس کلاس ای فعلی در سال 2016 به جاده رسید. حال که به سمت سال 2020 رفته ایم ، یک نسخه تازه از سدان لوکس ماندگار در دست ما است. کلاس E یک کلاس جدید است که ابتدا در سالن های نمایشگاه اروپا در اواخر تابستان امسال از آن رونمایی شد ، این خودرو کلاس جدیدی از ظاهر طراحی شده متوسط ​​در داخل و خارج به همراه فناوری بیشتر و انواع گزینه های ترکیبی کسب می کند. فقط یک مشکل وجود داردو ۀن این است که ما هنوز تمام اطلاعات را نداریم.

مرسدس بنز کلاس E

نبود اطلاعات از جزئیایت این خودرو ها به این دلیل است که مرسدس هنوز کلاس E جدید خود را به طور رسمی رونمایی نکرده است. در عوض ، این یک تیزر رسمی است که عکس هایی از نمونه های اولیه استتار را نشان می دهد که در لاس وگاس و در اطراف آن می چرخند. انتظار می رود تغییرات جزئی در فاسیا های جلو و عقب در کل مشتقات کلاس E وجود داشته باشد ، با مدل های AMG که یک چانه نرم و صاف است. مشبک Panamericana می تواند در آنجا باشد ، اما جزئیات هنوز هم بدون رونمایی باقی مانده است.

mercedes benz

به روزرسانی ها نیز وارد بازار می شوند که فرمان جدید و سیستم MBUX موارد اصلی هستند. نمایشگرهای دیجیتالی هنوز هم این کلمه را تشکیل می دهند و لمس های لوکس مانند کارکردهای مختلف انرژی زا ، نشانگر کیفیت هوا و محافظت شهری مرسدس بنز از طریق مرسدس Me بخشی از تجربه جدید در مرسدس کلاس ای می شوند. درایو هوشمند همچنین در کلاس E به روز شده وجود خواهد داشت . این خودرو با سیستم های فعال برای فرمان و ترمز در دسترس است تا همه چیز را از ترافیک گرفته تا مانورهای اضطراری اداره کند.

جزئیات کامل تر از Mercedes benz e class

جزئیات کامل در مورد گزینه های پیشرانه به تازگی منتشر نشده است ، اما مرسدس گفته است که کمتر از هفت مدل هیبریدی پلاگین بخشی از خط E کلاس نیست و به دیگر خودروها از جمله انواع 4MATIC و واگن می رسد . دو موتور جدید نیز وارد بازار خواهند شد ، از جمله یک هیبرید خفیف چهار سیلندر 2.0 لیتری 268 اسب بخاری با یک استارت ژنراتور یکپارچه که برای علاقه مندان به خودروهای هیبریدی خبری خوش به شمار می رو.  M256 از پیشرانه 3 لیتری درون خطی با ساخت 362 اسب بخار با استارت ژنراتور یکپارچه خود نیز استفاده خواهد شد.

مرسدس کلاس ای

در مورد زمان واقعی حضور مرسدس کلاس ای باید بگوییم که هنوز چیزی مشخص نیست چرا که مرسدس هنوز درباره تاریخ ها صحبت نکرده است. قرار است که این خودرو باریاولین بار در بازار اروپا در تابستان به فروش برسد که بعد ها به سطح جهان نیز عرضه خواهد شد. باید گفت که مرسدس کلاس ای به عنوان خودرویی جذاب شناخته می شود که این طراحی در نظر گررفته شده برای آن بی نظیر است و افراد علاقه مند به سبک های جدید طراحی را به سمت خود جلب خواهد کرد. بازار خودرو این روز ها بیش تر از پیش رقابتی شده است که همین موضوع ما را درگیر می کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا