اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی جدید از مرسدس کلاس اس (Class S)

اکنون نسل جدید مرسدس کلاس اس با پوشش مخصوص خود ، در حال تست مشاهده شده است که طراحی کلی آن خیلی متنوع و متفاوت به نظر نمی‌رسد اما فناوری های جدید زیادی در آن وجود دارد .

نسل جدید مرسدس Class s

این روز ها نسل بعدی مرسدس بنز اس کلاس یکی از اصلی ترین شکار عکس های جاسوسی است اما دسته جدیدی از عکس ها با یک پوشش آزمایشی از این خودرو ارائه شده است که استار کمتری در آن دیده می‌شود . تمامی این تصاویر مرسدس بنز اس کلاس را در حین تست و توسعه ، در ایالت متحده شکار کرده اند و همین موضوع سبب شده ، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است .

در عکس های جدید مهندسین برای تست خودرو کمی از استتار جلو را جدا کرده اند که این موضوع سبب شده تا جلو پنجره مرسدس بنز اس کلاس مشخص باشد .

در این بخش تعداد زیادی از حسگر ها وجود دارند که برای فن آوری کمک راننده پیشرفته در این وسیله نقلیه تعبیه شده اند و شما می توانید یک رانندگی راحت را با نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس تجربه کنید . با توجه به عکس های جاسوسی که از این خودرو گرفته شده است نشان داده می‌شود که درپوش های بر روی در ، دستگیره های پاپ آپ را پنهان کرده اند . این طرح در هنگام رانندگی در جاده ظاهری آرام بخش را به سدان این شرکت آلمانی منتقل می کند .

مرسدس اس کلاس

اگر به عکس های جاسوسی نگاه کنیم تصاویری از نمای پشتی خودرو منتشر شده است که اطلاعات متفاوتی را به ما نشان می‌دهد . در یکی از این عکس ها ، خودرو دارای پوشش مشکی بر روی قسمت های پایین خط سپر مشاهده می شود که احتمال می‌رود برای وجود سنسورهای بیشتر در نظر گرفته شده است . در عکس های دیگر خودرو از قسمت عقب کاملاً دارای استتار است و نمی توان در خصوص طراحی آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار داد .

فناوری های عرضه شده برای مرسدس بنز Class S

عکس های جاسوسی نشان می دهد که مرسدس بنز کلاس اس دارای صفحه نمایش بزرگ شبیه به تبلت در کنسول میانی می باشد . اطلاعات فعلی نمایانگر این است که مدل جدید از این خودرو یک شگفتی کامل از فناوری هاست چرا که انتظار می‌رود ، بنز بهترین ها را برای این خودرو عرضه دهد .این خودرو باید شامل فناوری های چراغ های پیشرفته باشد که این چراغ ها قادر به ایجاد اشکال و کلمات در جاده و اتوبان ها هستند .

احتمال می رود که مدل جدید مرسدس کلاس اس در سال ۲۰۲۰ رونمایی می شود و در سال ۲۰۲۱ این مدل به بازار ایالات متحده عرضه گردد .بسیاری از افراد معتقدند که بر اساس عکس های جاسوسی مدل جدید مرسدس بنز لوکس تر از میباخ است و به زودی به بازار عرضه خواهد شد . برای پیشرانه خودرو نیز گمان می‌رود که پیشنهادهای متعددی اعم از نمونه‌های الکتریکی ، نمونه های ام جی با قدرت بالا و برای خودرو عرضه شود .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا