اخبار خودرو

بررسی خودروی مرسدس جی ال سی 63 (Mercedes-AMG GLC 63)

اکثر شرکت ها هرگز یک منبع سوپراسپرت و سایر عملکردهای مختلف را در یک کراس اوور جمع و جور نمی گذارند. ما آرزو می کنیم که آنها این را بخواهند ، زیرا این به معنای کراس اوورهای بیشتری مثل 2020 مرسدس جی ال سی 63 است. بسته بندی توربوشارژ V8 (یکی از معدود هشت سیلندر باقی مانده در این کلاس) با توانایی تولید  469 اسب بخار ، قدرت آماده تر سیستم تعلیق و تنظیم منحصر به فرد درایو اسپرت پلاس بیشتر شبیه یک ماشین اسپرت آلمانی روی استیل است.

لحظاتی با mercedes amg glc 63

برای سال 2020 ، کل دامنه GLC (63 گنجانده شده) به روزرسانی می شود که پیشرفت هایی را در داخل و خارج آن می افزاید. چراغهای جلوی LED ، چراغهای جلو استاندارد و اگزوز ذوزنقه در قسمت بیرونی ، و همچنین جدیدترین سیستم سرگرمی MBUX و یک فرمان چند کاره جدید در داخل وجود دارد. اما نکته ای که تغییر نمی کند عملکرد موتور GLC 63 است که بطور غیرقابل انکار بهترین ویژگی آن است.  AMG های پر سرعت تقریباً همیشه بدتر از همتایان سدان و کوپه خود هستند. اما بعد از گذشت یک هفته از GLC 63 ، با وجود اینکه تستر ما نوع کم قدرت و غیر S در بدن کراس اوور استاندارد است ، این کراس اوور عملکرد بی نظیری دارد.

Mercedes-AMG GLC 63

ظرافت در طراحی مرسدس جی الی سی 63 بی نظیر است و برای آن رینگ های 20 اینچی انتخاب شده اند. در هنگام ضربه زدن بر روی دکمه شروع موتور ، یکی از دستگیره ها را به پایین نگه دارید ، و V8موتور توربوشارژر V8 با لبه های بالاتر شلیک می شود و حباب های اگزوز را باز می کند و باعث می شود صدای بیشتری برای خروج از اگزوزهای چهار خروجی مربعی ارائه دهد . موتور پس از لحظه ای خاموش می شود ، مگر اینکه بر روی دکمه ضربه بزنید تا دوباره فلپ های اگزوز را باز کنید. به طور کلی این شروع عاطفی یکی از ویژگی های خودرو های ای ام جی به شمار می رود.

مرسدس-AMG GLC 63: یادداشت های رانندگی

تمام این هیجان و شعله ور شدن حتی قبل از شروع کار اتفاق می افتد. در جاده ، GLC 63 مانند C63 حرکت می کند – بسیار تهاجمی و کاملاً جذاب. هر جنبه ای به خوبی با هم بازی می کند به طور مثال سیستم تعلیق به لاستیک ها کمک می کند .  تنها نقص واقعی GLC 63 این است که گرفتن قدرتمندترین نمونه ، GLC 63S ، نیاز به بدنه کراس اوور مبهم دارد. GLC با 4 درب کاربردی تر است و به نظر من جذاب تر است. کوپه قدرت بیشتری را ارائه می دهد – 503 اسب بخار قدرت و 516 پوند فوت تا 469 اسب بخار قدرت و 479 اسب بخار فوت – اما این پیشرفت به ارزش قربانی کردن سبک و تطبیق پذیری بدنه‌ی استاندارد GLC نیست.

مرسدس جی ال سی 63

مرسدس جی ال سی 63 بسیار عالی به نظر می رسد ، به خوبی رانندگی می کند و کابین خوبی نیز دارد (حتی اگر مدرن ترین مدل نیست). اما V8 دو لیتری توربوشارژ 4.0 لیتری V8 ستاره این نمایش است. خب برای 469 اسب بخار قدرت و 479 پوند فوت گشتاور ، این موتور کاملاً خوب است. این همان V8 است که در AMG GT و سایرین وجود دارد و این واقعیت که با بدنه کراس اوور GLC ارائه می شود ، یک شاهکار است.

Mercedes-AMG GLC 63

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا