اخبار خودرو

خودرو مرسدس بنز AMG C63 S یا همان (Mercedes-AMG C63 S)

مرسدس بنز کلاس C فعلی در اوایل سال 2014 در نمایشگاه خودرو دیترویت آغاز به کار کرد و در همان سال به فروش رفت. اما این خودرو هنوز احساس تازگی دارد ، خصوصاً با به روزرسانی های 2019 که باعث بهبود کلی طراحی شده است ، کمی استاندارد به آن افزوده و در تریم های خاص عرضه می شود. بنز AMG C63 S یک خودروی خاص و جذاب است. این خودرو هنوز هم یک خودروی اسپرت وحشیانه و قدرتمند با یک موتور توربوشارژ V8 و شتابی در کمتر از 4 ثانیه است.

اما این عملکرد وحشیانه و سخت نیاز به فداکاری دارد. بنز AMG C63 S یک خودرو راحت نیست. حتی با سیستم تعلیق تطبیقی و همچنین این Benz از جدیدترین فناوری برخوردار نیست. هر کلاس C هنوز از سیستم سرگرمی COMAND قدیمی و جدیدتر و بهتر MBUX استفاده می کند و این بسیار گران است.

بنز AMG C63 S از نظر طراحی ⠀ ⠀

کلاس S ما را با زبان طراحی فعلی مرسدس آشنا کرد ، اما کلاس C باعث شد تا ظاهر اصلی به نظر برسد  و هنوز هم آن ظاهر طراحی اولیه را به خوبی می پوشاند. مرسدس چیزهایی مانند چراغهای استاندارد LED و یک پنجره مشبک پنج طرفه “Panamericana” را به عنوان بخشی از به روزرسانی 2019 اضافه کرد اما علائم اصلی طراحی C63 از چهار سال پیش ، حتی در برابر گزینه های جذاب مانند آلفا رومئو جولیا و ولوو S60 هنوز هم جایی ندارند.

Mercedes-AMG C63 S

اما نوع قابل تبدیل ، تناسب های باریک خودرو را خراب می کند. کلاس C کاملاً عالی به نظر نمی رسد. حتی چرخ های AMG 1900 دلاری تستر ما یا 1،080 دلار کار رنگ قرمز فلزی کاردینال ، هر چند به صورت جداگانه نیز زیبا نیستند ، یک ظاهر طراحی شده را ذخیره می کنند و بسته بندی شبانه AMG 750 دلاری – که آینه های جانبی ، درج های حاشیه جانبی و دیفیوزر عقب با رنگ سیاه را پوشش می دهد مانند یک افزودنی بی معنی هستند.

Mercedes-AMG C63 S

مدل های AMG hardcore که ما آزمایش کرده ایم (مانند GT Coupe ، GT 4-Door و E53) تمایل به خشن شدن دارند. حتی در راحت ترین حالت درایو ، کلاس C خشن است ، و در هر حالت رانندگی خارج از Comfort ، سیستم تعلیق تطبیقی سخت تر می شود. رانندگی جاده های خشن در این اتومبیل ممکن است شما را به سمت کایروپراکتور بفرستد. چرخ های عقب بسیار بزرگ 19 اینچی و 20 اینچی عقب که در لاستیک های کم مشخصات پیچیده شده اند، کمکی نمی کنند.

فناوری و اتصال بنز AMG C63 S

C-Class هنوز از سیستم قدیمی سرگرمی مرسدس COMAND قدیمی استفاده می کند اما کارایی دارد. صفحه اصلی به آسانی از طریق تاچ پد قابل دسترسی است. کنترل فرمان تاچ پد نیز بر روی فرمان وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون اینکه دستان خود را از فرمان خارج کنید، حرکت کنید. نمایشگر سر به بالا (در حالی که اختیاری است) خوانایی آسان برای دیدن مواردی از قبیل سرعت و سرگرمی را ارائه می دهد و البته اتصال اپل CarPlay و Android Auto استاندارد هستند.

بنز AMG C63 S

در حالی که COMAND خوب است ، آخرین سیستم MBUX هنوز هم پاک تر ، بهتر و آسان تر برای استفاده است. بعلاوه برخی از ویژگی هایی که در رقیبان مانند استاندارد (ناوبری (1،250 دلار)) ، یک نمایشگر سر تا سر (1100 دلار) ، یک شارژر بی سیم (200 دلار) و خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی (750 دلار) به صورت استاندارد می آید. بنز AMG C63 S کانورتیبل بسیار عالی است و به لطف پیشرانه V8 لیتری 4.0 لیتری توربوشارژ خود، دارای 469 اسب بخار قدرت و 479 پوند فوت گشتاور است.

بنز AMG C63 S

حتی با 200 پوند اضافی بیش از کوپه، بنز AMG C63 S هنوز تیز است. سیستم تعلیق آن سفت و پاسخگو است و لاستیک های Michelin Super Sport مسیر را مانند چسب گیر می آورند. افزودن ترمزهای سرامیکی 5،450 دلاری کربن باعث می شود قدرت قطع مناسب V8 باشد. C63 S ممکن است در حالت Sport + کمی تند و تیز باشد. پاسخ دریچه گاز تقریباً سریع است. و گیربکس نه سرعته اتوماتیک می تواند یک رانندگی خوب را ارائه دهد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا