اخبار خودرو

عکس های جاسوسی از سدان مرسدس کلاس A

مرسدس در حال نهایی کردن تغییر کلاس A خود است ، اگرچه انتظار نمی رود که ظاهر آن تغییر زیادی نسبت به مدل فعلی داشته باشد. سدان مرسدس کلاس A دارای طراحی خاص و با ابهت است. به همین دلیل است که مدت ها توجه های زیادی را به سمت خود جلب کرده است. طراحی به روز شده کل خط سدان مرسدس کلاس A، می تواند سبب شود تا طرفداران آن توجه بیشتری نسبت به کلاس A نشان دهند.. دسته جدیدی از عکسهای جاسوسی این سدان را در آلمان آزمایش کرده است و دارای استتار است که قسمت جلویی و قسمتهای عقب را پوشانده است. این نشان می دهد که در سدان جدید بنز و در بخش های جلویی و عقب، باید تغییراتی جدید اعمال گردد.

Mercedes A-Class

انتظار می رود سدان کلاس A از نظر ظاهری مشابه سایر مدل های بدنه کلاس A باشد. اگرچه استتار در جلوی این خودروی آزمایشی باعث می شود سپر کمتری نسبت به دریچه داشته باشد. با این حال ، استتارسدان مرسدس کلاس A می تواند یک ترفند کامو باشد. سدان A کلاس از نظر ظاهری اصلاح شده است. این اصلاح ها از جمله شامل مش جدید برای جلوپنجره و نشان مشبک می باشند. به نظر می رسد برخی از سنسورهای کمک راننده در بخش مشبک جلو سدان مرسدس کلاس A جا داده شده است. مرسدس چراغ های جلو و عقب را در حالت استایل قرار داده و احتمال زیاد تغییری نخواهد داشت. سپر عقب سدان مرسدس کلاس A نیز تغییر می کند.

تصاویری جدید و جاسوسی از سدان مرسدس کلاس A

هنوز مشخص نیست مرسدس برای پیشرانه های سدان جدید خود چه برنامه ای در نظر گرفته است. اگرچه شایعات زیادی وجود دارد. برخی می گویند نسخه PHEV در ایالات متحده مورد انتظار است. در حالی که برخی دیگر معتقدند که سدان مرسدس کلاس A می تواند چهار سیلندر جدید را نیز از جیلی دریافت کند. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مرسدس موتور 1.5 لیتری مدل را با یک واحد 2.0 لیتری بزرگتر جایگزین می کند. این ها همگی فرضیه هستند و تا زمانی که مرسدس جزئیات را تأیید نکند، هیچ چیز جدیدی از این خودرو نمی داینم. این سدان باید دارای نسخه های AMG قوی باشد. نسخه های پرفورمنس برای این کلاس می تواند جذابیت های خاصی را به ارمغان بیاورد و خشونت بیشتری به استایل خودرو ببخشد.

مرسدس کلاس A

در داخل ، این خودرو باید سیستم سرگرمی به روز شده ای را دریافت کند ، هرچند بعید است مرسدس تغییرات مهم دیگری را انجام دهد. کلاس A فعلی برای مدل 2019 عرضه شد ، بنابراین افشای مدل به روز شده نباید چندان دور باشد. این یعنی انتظار می رود که تا 2 سال دیگر معرفی شود. مرسدس تاریخ مشخصی را تعیین نکرده است، اگرچه اگر سال آینده، پیش فروش مدل بازطراحی شده اتفاق بیفتد، شگفت زده نخواهیم شد. با این حال، مرسدس می تواند ما را پیش از پایان سال، با تعویض آن شگفت زده کند. با این که تصاویر و اطلاعاتی از این سدان فاش شده است اما هنوز هم نمی توان بسیاری از ویژگی های این نسخه را حدس زد.

به این مطلب امتیاز دهید.
منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا