اخبار خودرو

نگاهی به رندرهای جدید مزدا آر ایکس 7 (Mazda RX-7 Rendering)

“بدون موتور دوار ، احتمالاً مزدا وجود نخواهد داشت. و بدون مزدا ، موتور دوار مطمئناً نزدیک به 50 سال دیگر تولید نمی شد. “این پیامی است که کمپانی زوم  در صفحه ای اختصاص داده شده به چهار موتور (بله ، این یک کلمه) از موتور های دوار منتشر کرده است. از سال 2017 بود که مزدا بازگشت موتور روتاری را به عنوان موتور پیشرانه اعلام کرد اما با وجود بازگشت این موتور ها، باز هم هیچ نشانه ای از مزدا های اسپرت و یا به عبارتی مزدا سری RX وجود نداشت. البته هم اکنون رندرهایی از مزدا آر ایکس 7 دیده می شود.

رندر 2022 مزدا RX-7

خوب ، مفهوم RX-Vision در سال 2015 وجود داشت ، اما بعید است که یک نسخه تولیدی اتفاق بیفتد. با توجه به گفته ها ، مزدا از چشم انداز یک ماشین اسپرت با چرخش خودداری نکرده است ، اگرچه این پروژه را “مسابقه با زمان” توصیف کرده است که به دلیل تشدید مقررات آلایندگی اتفاق افتاده است . رئیس R&D و طراح اصلی شرکت در اکتبر 2019 گفت “این هنوز رویای ماست” ، بنابراین ممکن است یک روز اتفاق بیفتد.

مزدا آر ایکس 7

انوخ گابریل گونزالس به عنوان طراح رندرهای دیجیتالی با تصمیم گیری برای ایجاد RX-7 بسیار شخصی خود ، یک رویاپردازی کرده است که نتیجه جالبی را در پی داشته و توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرده است. این نسل چهارم فرضی کاملاً اتومبیل اسپرت با در نظر گرفتن نشانه هایی از مدل نسل دوم (FC) و مخلوط کردن آنها با مفهوم فوق الذکر RX-Vision است و تلفیقی بین قدیمی و جدید به شمار می رود.

توصیفی از مزدای اسپرت

در اینجا نحوه توصیف نویسنده اثر خود آورده شده است:

وی گفت: “بسیاری از عناصر از RX-Vision Concept در سال 2015 به نمایش درآمدند ، اما برخی از قسمت های کوپه نسل دوم نیز از دهه 90 مشتق شده اند. اینها شامل نمایی گلخانه ای تقریبا بیضی شکل و پنجره عقب است که منحنی اطراف لبه های ستون B ، به صورت افقی هستند که لامپ های دم را به هم وصل می کند. مشبک و چراغهای جلو نیز بسیار پایین تر از مزداهای فعلی قرار گرفتند که نمادی در بالای توری قرار داده شده تا یادآور اصلی مزدا آر ایکس 7 اصلی باشد. این رندر طراحی شده دارای جزئیاتی نیز می باشد . این ویژگی ها جزئیات مجسمه ای در بالای چراغهای جلو را نشان می دهد که یک جفت چراغهای جلوی بسته را باز می کند که در دهه 80 به یک ترند تبدیل شده بود. “

Mazda RX-7 Rendering

مطمئناً این دستگاه خیره کننده است و مطمئناً یکی از بهترین ارائه هایی است که RX جدید را به تصویر می کشد. شایعات هیجان انگیز در مورد ماشین جدید با چرخش عملکردی برای جشن صدمین سالگرد مزدا در سال 2020 منتشر شده بود ، اما این اتفاق نخواهد افتاد. با این وجود ، ما همچنان منتظر احیای این خودروی اسپرت هستیم چرا که این خودرو از مزدا به عنوان یکی از بهترین خودروهای اسپرت شناخته می شود. در ادامه امیدوار هستیم که این خودرو برای سال 2022 عرضه گردد و ما را بیشتر از آنچه بود، منتظر نگذارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا