اخبار خودرو

خودرو مزدا CX-5 جدید با پیشرانه 6 سیلندر عرضه می شود!

حرکت Mazda به فضای برتر بدون تلفات جانی در پی نخواهد بود. مارک عملکردی Mazdaspeed که مربوط به همین شرکت است، مرده است و احتمالاً یک حرکت در بازار به معنای افزایش قیمت نیز خواهد داشت. با این حال ، با آماده سازی نسل بعدی مزدا CX-5 ، تغییر موقعیت نام تجاری ژاپنی ممکن است سود سهام را پرداخت کند. گزارش جدید می گوید این کراس اوور بر روی پلت فرم جدید چرخ متحرک شرکت سوار خواهد شد و موتورهای شش سیلندر دریافت می کند. در این جا می خواهیم شایعات منتشر شده در خصوص خودروی مزدا CX-5 را به طور کامل بررسی کنیم تا اطلاعات کاملی از ویژگی های آن به دست بیاوریم.

مزدا CX-5

ویژگی های اختصاصی مزدا CX-5

این گزارش از BestCarWeb.jp (ترجمه شده) می رسد و گزارشی را در اوایل تابستان امسال تأیید می کند که نشان می دهد این مدل از شش موتور خطی برخوردار است. گزارش جدید می گوید نسل بعدی CX-5 ، که می تواند با مرسدس GLC و BMW X5 برابر باشد ، پلت فرم جدید چرخ عقب مزدا را با نسل بعدی سدان Mazda6 مشترک خواهد کرد و ما می دانیم که این شرکت در حال توسعه یک موتور شش سیلندر خطی جدید برای آن است. این آسیاب ها ، احتمالاً موتورهای 3.0 و 3.3 لیتری هستند که باید زیر کاپوت جدید CX-5 راه پیدا کنند.

Mazda CX-5

گزارش قبلی این تابستان همچنین حاکی از آن بود که مزدا پلاک CX-5 را به نفع CX-50 بازنشسته می کند ، اگرچه BestCarWeb.jp با این گفته ، CX-50 نسخه کوپه مانند CX-5 خواهد بود و می تواند به آن بپیوندد. ترکیب CX-5 و CX-50 می توانند مسیری مشابه CX-30 را که اخیراً فاش شده است دنبال کنند و مزدا جایی برای CX-30 بین CX-3 و CX-5 ایجاد کند. این شرکت می تواند برای CX-50 کاری مشابه انجام دهد ، آن را بالاتر از CX-5 و زیر CX-9 بزرگتر قرار دهد. در این حالت است که کراس اوورها و SUV های بیشتر صدمه ای نمی بینند و طرفداران آن نیز نا امید نمی شوند.

دیگر شایعات

گزارش هایی مبنی بر اینکه مزدا هیچ مدل جدیدی را تا مارس 2022 نشان نمی دهد ، به این معنی است که ما می توانیم قبل از دیدن محصولات جدید مزدا مدتی منتظر بمانیم. ما می دانیم که یک مزدا 6 جدید در کنار چندین پیشرانه جدید در حال توسعه است. در حالی که 18 ماه آینده بدون مزدا جدید احساس خالی بودن و عجیبی خواهیم کرد اما ما انتظار داریم غیبت این شرکت شگفتی های دلپذیری را ارائه دهد. نام تجاری همچنان با تأکید بر طراحی و عملکرد برجسته است و یک حرکت پیشرفته باید این تمرکز را افزایش دهد.

Mazda CX-5

در حالت کلی مزدا مزدا CX-5 یکی از رکن های اساسی شرکت ژاپنی مزداست که عرضه آن برای بسیاری از طرفداران مهم است اما در حالت کلی تقریبا تا 1 سال و نیم آینده این خودرو را مشاهده نخواهیم کرد اما انتظار می رود که با طراحی خاص تر از قبل و پیشرانه ای جذاب تر و عملیاتی تر عرضه گردد تا طرفداران کراس اوور های عملکردی را نیز در بر بگیرد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا