اخبار خودرو

جذابیت های رانندگی با مزدا CX-30 پریمیوم (mazda cx-30 premium)

مزدا CX-30 یک خودروی مستنل و کراس اوور است که در این بخش مزدا CX-30 پریمیوم را بررسی می کنیم.اگرچه بسیاری از بروزرسانی ها برای مزدا CX-30 ارائه شده است اما CX-30 هنوز هم از برخی بیماری های مشابه CX-3 رنج می برد ، اما قدرتمندتر است . این خودرو از یک طراحی داخلی تمیزتر ، یک سیستم سرگرمی با حاشیه بهتر برخوردار است و از یک طراحی بزرگتر بهره می برد. هرچند که این خودرو  قیمت بسیار ارزنده ای دارد و این مسئله انتخاب سختی را در این بخش ایجاد می کند.

بررسی Mazda CX-30

مزدا وقتی طراحی می کند هیچ اشتباهی نمی تواند انجام دهد. مارک ژاپنی به طور مداوم بهترین خودروهای موجود را در هر بخش که در آن رقابت می کند ، ارائه می دهد و CX-30 نیز از این قاعده مستثنا نیست. طراحی پروژکتور بسیار زیبا است . نمای بیرونی ، فراتر از چراغ ها ، هم تمیز و هم ارگانیک است ، و یک خط از روی ورق فلزی توری خارج شده است.  در زیر چراغ های روشنایی یک پنجره عقب باریک ، هود بلند و خط ظریفی قرار دارد که از هود به سمت قوس چرخ عقب امتداد دارد. کابین کاملاً واضح است . هیچ چیز بهتر از قبل  نیست. هیچ چیز حتی نزدیک هم نیست.

مزدا cx-30 پریمیوم

فرمان بسیار دوست داشتنی است و دارای لهجه های پلاستیکی است که به طرز متقاعد کننده ای از فلز واقعی تقلید می کنند. در اینجا چیزهای کوچکی وجود دارند – ما با همه چیز عاشق شکل و شمایل صفحه infotainment و نحوه خاموش شدن مزدا CX-30 پریمیوم هستیم . این جزئیات ، درخشان و ساده است. صندلی های جلو CX-30 برای رانندگی طولانی تر ، کاملاً پشتیبان و راحت هستند. با این وجود همه چیز دنج است.  یک نیمکت خوب و پشتیبان می تواند مکانی مناسب برای یک مسافرت طولانی تر باشد.

چرا مزدا CX-30 را دوست داریم ؟!

اگرچه مزدا  CX-30 هرچند در قسمت سر و صدا ، بسیار آرام است و در رانندگی از ورود صدا جلوگیری می کند اما موتور 2.5 لیتری آن در شرایط روزمره بلند استو تنظیم سیستم تعلیق اسپرت باعث می شود سوارکاری آن فاقد آرامشی به مانند Hyundai Kona باشد. در این بخش می توان گفت که کونا پیروز میدان می شود.  مجموعه فناوری CX-30 – یعنی سیستم سرگرمی 8.8 اینچی آن مناسب است .، مطمئنا ، مزدا آن را زیباتر و کنترل ها را تمیز کرده است .

mazda cx-30 premium

CX-30 در کمترین امکانات مجهز به هوا ، بسیار مجهز است. صفحه نمایش 8.8 اینچی در هر مدل استاندارد ارائه می شود . مزدا CX-30 یک شریک جذاب در جاده است چرا که موتور آن از بسیاری از رقبای خود پیشی می گیرد. این که رانندگی آن بسیار خوب است ، احتمالاً کمترین مورد تعجب آور در مورد کوچکترین کراس اوور مزدا است. موتور 2.0 لیتری این خودرو تنها 148 اسب بخار قدرت و 146 پوند فوت گشتاور دارد که این موتور در یک کراس اوور 3،000 پوندی عالی نیست. فرمان سریع و تعلیق محکم باعث چرخش شدید و کمک به حرکت متقاطع می شود . در بدو ورود این خودرو  بسیار سرگرم کننده است . CX-30 در بازخورد بسیار سبک است .

منبع
motor1
برچسب ها
mazda Mazda CX-30 mazda cx-30 premium مزدا مزدا cx-30

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن