اخبار خودرو

اولین شاسی بلندهای لندرور Range Rover Evoque L در چین

Range Rover Evoque L به تعدادی از وسایل نقلیه کشیده انحصاری چین می پیوندد. Range Rover Evoque L این نسخه بسیار جذاب است و بیشتر از قبل به دل ها می نشیند. چین به داشتن نسخه های شاسی بلند از چندین مدل معروف است. پیوستن به جنگ جدید در Land Rover Range Rover Evoque به گونه ای است که یک نسخه شاسی بلند به نام Range Rover Evoque L دریافت می کند. این خودرو زیباتر از همیشه است و این بار می درخشد. این خودروی زیبا از رنج روور می تواند در چین جذابیت های زیادی را ارائه دهد. این خودرو به نظر می رسد باید آپشن های متعددی داشته باشد تا بتواند با دیگر خودروها در این بازار رقابت کند. به نظر می رسد که این نسخه از خودرو قیمت خوبی داشته باشد.

Range Rover Evoque L

Evoque L با ابعاد 4531 میلی متر (178 اینچ) طول نسبت به نمونه استاندارد خود که ابعاد آن 4371 میلی متر (172 اینچ) است، به طور قابل توجهی طولانی تر است. بدنه و فاصله محوری کشیده البته به فضای عقب بزرگتر تبدیل می شود که گفته می شود 125 میلی متر افزایش یافته است (4.9 اینچ). لندرور گفت که این افزایش اندازه به مسافران اجازه می دهد تا با استفاده از صندلی های عقب قابل تنظیم الکترونیکی که تا هفت درجه به عقب خم می شوند، کشش بیشتری داشته باشند. البته در خصوص رنج روور Evoque L اطلاعاتی کامل در دسترس نیست و این خودروی خاص با آپشن های ویژه ارائه می شود.

برخی از جذابیت های Range Rover Evoque L

Range Rover Evoque L همچنین دارای سیستم InControl OS 2.0 است. این خودروساز گفت که این یک رابط انسانی است که از صفحه نمایش لمسی 10.2 اینچی دوتایی قابل مقایسه با تلفن های هوشمند برخوردار است. پنل ابزار همچنین یک LCD کامل 12.3 اینچی تعاملی است. تمام واحدهای Evoque L همچنین به عنوان تجهیزات استاندارد با کیت های ورزشی R-Dynamic و چرخ های 20 اینچی ارائه می شوند. خودروی جدید Range Rover Evoque L در حال فروش است که نسخه اول آن با برچسب قیمت پیش فروش 430،000 یوان یا حدود 66450 دلار با نرخ ارز فعلی همراه است. نکته قابل توجه، هنوز مشخص نیست که آیا Evoque L در بازارهایی غیر از چین نیز ارائه می شود یا خیر. بسیاری از افراد به حضور Range Rover Evoque L در بازارهای متفاوت بیشتر علاقه مندند اما هنوز مشخص نیست که چه وضعیتی پیش خواهد آمد.

رنج روور چین

همانطور که گفته شد ، بازار چین به داشتن نسخه های شاسی بلند از تعداد زیادی خودرو معروف است. دلیل آن این است که بازار این همان چیزی را می طلبد که خودروسازان به طور انحصاری برای یکی از مهمترین بازارهای خودرو در جهان خودرو تولید می کنند. برای یادآوری، Buick Envision نسخه Plus را در چین دریافت می کند، در حالی که VW ID.6 ابتدا در کشور نشان داده شده است. مرسدس همچنین نسخه شاسی بلند کلاس E را معرفی کرده است ، در حالی که BMW 5 سری Li برای جمهوری خلق کشیده شده بود. این خودروها همگی برای بازار چین انتخاب شده اند و البته باید شرکت های متفاوت برای رقابت با این خودرو از لندروور وارد بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا